Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem van eltévedve...

Csak szerintem van eltévedve a Jobbik?

Figyelt kérdés
Botrányosnak tartom, hogy belpesti balliberálisokkal együtt vonul, velük szövetkezik a Jobbik a Fidesz ellen. Csurka és a MIÉP még konstruktív ellenzékként tudta, hogy nem a Fidesz, hanem a globalista ballib a legfőbb ellensége a nemzeti oldalnak. A Fidesz mindent megtesz azért, hogy a hajdan egyeduralkodó balliberális világ teljesen eltűnjön Magyarországról. Ebben szerintem a Jobbiknak, ha kicsit is hű akar maradni eredeti elveihez, a Fideszt kéne támogatnia!

2018. ápr. 21. 17:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
31%
Nem baj ha a libsi fidesz el lesz végre takarítva. Nem kell libsi kormány.
2018. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
45%

"Nem baj ha a libsi fidesz el lesz végre takarítva. Nem kell libsi kormány."


Van nálad baj, ugye?

2018. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Nálam szerencsére nincs. Nem vagyok fideszes.
2018. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
25%

"Mert baromira nincs hozzá köze egyik pártnak se"

És ezt el is hihetem?

Ki adja a színpadot, technikát?

Ennyi. (de gondolom ez véletlen)

2018. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
19%

[link]


A Jobbik tizedanyni pozitív kijelentést nem bírt 4 év alatt tenni a magyar kormnáyzati politikáról, mint ez a francia egy levélben. Ez valahol szégyen a Jobbikra. De nem meglepő, hogy amióta Simicska csicskapártjává vált, már nem a régi...

2018. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
27%

"Nem lehet úgy viselkedni, mint egy 5 éves, hisztérikus gyerek, aki az egész világot magának követeli."


Ezt mond a liberális fiataloknak.

2018. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"De nem meglepő, hogy amióta Simicska csicskapártjává vált, már nem a régi..."


Nem biztos, hogy tudod, de bő 2 évtizeden át Simicska pénzelte a fideszt. Ráadásul nem csak a pénzt adta, hiszen saját embereit tette be több fontos pozícióba, minisztériumok élére, különböző hivatalok élére.


Ilyen viszonylatban több, mint érdekes a kijelentésed.

2018. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hát a Jobbik alaposan odatette magát, hogy szétessen. Nem csodálkozok semmin se.
2018. ápr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!