Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen Soros György nemzetközi...

Milyen Soros György nemzetközi megítélése?

Figyelt kérdés

Most tekintsünk el az ithoni primitív Fidesz kampámytól.

Én olvastam néhány cikket a külföldi sajtóban, és ott sem dícséri mindenki a régebbi tőzsdei ügyletei és világnézete miatt sem (migráció támogatása).


2018. ápr. 22. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
A legtöbb helyen nem sokat foglalkoznak vele, a régi ügyek nem aktuálisak és eleve ninsc igazán jelentösége, azt csak a magyar média próbálja elhitetni, hogy ö a "világ ura!".
2018. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
sok országba be se léphet mert azonnal letartoztatnák,, hacsak addig meg nem lincselnék a helybeliek
2018. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Származása, holokauszt-túlélősége miatt a hozzá hasonló kezében lévő hatalom, média pozitív színben tünteti fel, nagy emberbarátként. Néhány náci, jobboldali hőböng csak.
2018. ápr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Pár országból ki van tiltva . De hát biztos Orbán intézte ezt is.
2018. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
A britek nem felejtenek, náluk biztos meglincselnék, ukránoknál már a határon fejbe lőnék, és van még néhány ország ahol hasonló a megítélése.
2018. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Vannak országok, ahol shortolással károkat okozott. (Ezeket nem tagadta, amikor erről kérdezték és látszott rajta, hogy megbánta.)


2. Liberális, globalista nézetei miatt a nemzeti kormányok nem szeretik.


3. Filantróp, ezért sok országban elnézőek vele a múltbéli pénzügyi manőverei miatt. Van, ahol ez hidegen hagyja az embereket, vagy letagadják, hogy igazi filantróp lenne.

Én megértem, mert engem is a saját rokonaim neveztek szemétnek, amikor segítségként pénzt, vagy más anyagi segítséget adtam több alkalommal, de nem eleget. Soros és a magyar kormány valódi ellentétei is főként hasonló okokra eredeztethetőek, másodsorban a 2. pontra.

2018. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%

Oroszország és Malajzia kifejezetten örülne, ha belépne, akkor vádat emelnének ellene, Izraelben nem, de nem látják szívesen a tevékenységét.

Az angolok hidegvérrel benyelték a nemzeti bankjuknak okozott 3 milliárd dolláros kárt.

De nem holokauszt túlélő, abban az időben ő a pesti zsidókat fosztgatta álnéven, illegalitásban - én megértem ezt az antiszoc személyiség torzulását.


De a személye se annyira fontos, a pénzügyi nagytőke az, akinek nem nagyon kell Isten, Haza, Család. 8 milliárdos homogén masszán nagyobb a profit.

2018. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!