Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme a tüntetésnek?

Mi értelme a tüntetésnek?

Figyelt kérdés
A közvélemény-kutatások a választás előtt egyértelmű fidesz győzelmet jósoltak. Én személy szerint diákmunkáskémt részt vettem egy ilyenben 5-ből 4 ember mondta, hogy a fideszre szavaz. Egyszerűen nincs olyan választási rendszer, amiben nem a fidesz nyert volna. Komolyan azt gondolják, hogy bármit is elérhetnek ezzel a tüntetéssel? Semmi nem fog változni. Egy nem életképtelen ellenzék kellene a kormányváltáshoz, amit ugye nem igazán sikerült összehozni.
2018. ápr. 22. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Ingyen program az unatkozó polgároknak.


Szerintem most 4 évig nyomhatnák minden szombaton.

2018. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Semmi. A Fidesz max. kiröhögi őket.
2018. ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Mobilizálja az embereket és definiálja az ellenzéket a következő évekre. Lehet picsogni rajta, mindig mindenki picsog rajta. De minden megosztó választások után vannak tüntetések méghozzá pontosan azért, amit leírtam. És ez nagyon is jól van így.
2018. ápr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Lehet hogy nagy meglepi lesz azoknak akik nem ismerik a jogszabályokat! Mivel úgy tűnik hogy bűncselekmény gyanúja is felmerülhet a választások tisztasága kapcsán, az meggátolja a kormány megalakulását a kérdés tisztázásáig! Ebből következik a tüntetés! Hogy mindenképp a fidesz nyert volna? Valószínű. Viszont nincs joga csalással bebiztosítani magát, és nem magyarázat a csalással nyerésre hogy csalás nélkül is nyert volna! Hol vagyunk? Az óvódában?
2018. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Rengeteg embernek nagyon sok teljesen felesleges szabadideje van és lekötik magukat + a feszültséget, amit a soros média gerjeszt levezetik. Szerintem ez hasznos dolog, pedig én nem értek egyet a tüntetgetésekkel.
2018. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Semmi. Egyszerűen kifullad. Több értelme lenne ha ez a százezer ember alapítana egy normális pártot még most. És megszerveznék magukat úgy hogy vidékre is eljussanak. Mert amíg csak vonulgatnak Pesten semmire nem jutnak. Persze normális program is kell. Mert ha legfontosabb törekvésük a fű legalizálása és a melegházasság bevezetése lesz akkor ott eszi a fene az egészet.
2018. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
volt tünti? igaz jó idő volt tegnap is.
2018. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

Ez jóóóóó! ... különösen a szöveg és a hozzászólások :D


[link]

2018. ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Mindig kíváncsi vagyok, hol van annak az önbecsülése, aki ezt a propaganda szennyet minden irónia nélkül komolyan olvassa. "Nekem az is jó, ha szándékosan az arcomba hazudnak pénzért, de legalább kicsit vicces."
2018. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Mi a hasfájásod 9-es?

Ott a mellékelt videó, elhangzik a sok baromság, tévedés, hazugság, de te még a saját szemednek-fülednek sem hiszel, mert egy zombi vagy!

2018. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!