Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az Origo...

Mi a véleményetek az Origo cikkeiről? Azt mondják, holland állampolgárok, hogy Magyarországon akarnak élni, és dolgozni.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 23. 18:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Kamu. Ma láttam egy Holland tv reklámszünetében, hogy erősen bírálták a politikánkat és a kormányfőt, így minimális esélyét látom hogy a holland jólétet otthagynák egy összeomló országbeli nyomorgásért. És mivel az origó közismerten kormánypárti, azt se szabad elhinni amit kérdeznek.
2018. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%

Nagyon sokan akarnak idetelepedni németek, hollandok, angolok, akiknek elegük van a migránsokból.

Ahol én élek ott jószerivel már az utcában csak hollandok és németek vesznek házakat.

Vannak akik nyaraló címén, mert nem adják még fel az ottani egzisztenciájukat, de már 2 éve nem mennek haza.

A svédországi magyar barátnőm most települ vissza két másik magyar család kíséretében.

A Balaton környékén, Balaton-felvidéken nézz körül, az újabb eladások németek, hollandok, angolok és csak lakóházakat vesznek.

2018. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Persze, biztos van olyan is.
2018. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Én most rákerestem, azt a pólót, már egy 2016. január 15. posztban hirdetik. Azóta nem látnám a tömegeket.


Másodszor ajánlom ezt a cikket:

[link]


Nem arról van szó, hogy a dolgozó fiatalság érkezik, hanem a nyugdíjasok, nekem is van itt egy egyetemi tanárom, aki nyugdíjas és házat vett Akasztón, viszont még egy belga diáktól sem hallottam azt, hogy költöznének Magyarországra az egyetem után.

2018. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

Rettentően viccesnek találom őket.


Ezen pl. betegre röhögtem magam:

[link]


Ez az első mondat egy kis kedvcsinálónak:

"A Fidesz vasárnapi, kétharmadot érő óriási győzelme után Soros György információink szerint kiborult."

2018. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Nyugdíjasok számára kiváló hely lehet. Nade dolgozni? A mi falunkba több svájci házaspár költözött régebben. Mind nyugdíjas volt
2018. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Biztos van ilyen, de nem tömegek, az látszana a bevándorlási statisztikákon. Amúgy annak akinek van fix bevétele más országból (nyugdíj, kiadott lakás) annak tök optimális.
2018. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Hehe, többek között az ilyenek miatt is vagyok az ellene, hogy legalizálják nálunk is a kábitószereket :)
2018. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Elég egyértelműen látszik, hogy ez nem egy jelentős folyamat, ellenben az ellentétes folyamat hatalmas mértékű. +nyugaton is a migránsok a nagyvárosokban vannak és ott is egyes negyedekbe összpontosulnak. Aki el akar költözni a közelükből, az az országon belül mozog.
2018. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Túl rövid az élet, hogy Origot olvassak.
2018. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!