Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szóval én leszek a bűnbak...

Szóval én leszek a bűnbak Magyarországon azért, mert nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés
Párom és én nem akarunk gyereket. Tehát ezért mi leszünk az újabb Soros, ENSZ és Brüsszel?

2018. ápr. 25. 15:16
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
51%
szerintem te meg megemlegeted majd a Pinter Polt Trocsanyi igazsagszolgaltatasr
2018. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
24%
Miért nem akartok gyereket? Ez nem normális dolog, pláne ebben a csodálatos, gazdag országban.
2018. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
53%
Senki nem mondja, hogy kötelező szülni (te jobb is, ha nem teszed), viszont aki szeretne, azt fokozottan kívánja segíteni az állam.
2018. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
73%
Miért lennél bűnbak? Ez egyéni döntés dolga. Senki nem kényszeríthet senkit gyereknemzésre, ha az illető nem akarja.
2018. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
68%
Na, megint egy provokativ kérdés. Senki sem fog megkövezni ha nem akarsz utódokat. Ez a te saját elhatározásod. A népesség növekedést lehet bevándorlással vagy a gyermek születéssel és felneveléssel kapcsolatos feltételek anyagi, szociális javításával emelni. M.o. az utóbbit preferálja, az EU az elöbbit.
2018. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
49%

Milyen rövid egyesek emlékezete :)


Szingliadó, szinglihorda, csak hogy pár népszerű kifejezést említsek.


Amúgy akkor is bűnbak lennél, ha fizikailag nem tudnál gyereket csinálni.

2018. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
54%
Az ég világon senkit nem érdekel, hogy akarsz-e gyereket. Kissé paranoiás vagy.
2018. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
41%

Jó ha tudod, érdező, hogy nem bűnbak leszel - hanem magányos, egyedül élő, tehetetlen és jövőtlen, kilátástalan vénember.


Egy ideig nagyon szuper a bulizás, a kettesben strandolás, plázázás a barátnőkkel, meg az utazgatás a világban.

Egy ideig.

Aztán amikor már nem leszel sem fiatal, sem csinos, sem laza, akkor ott fogsz ülni jó esetben a pároddal, rosszabb esetben egyedül és ennyi.

Azt azért jó ha tudod, hogy az ilyen "párom és én nem akarunk gyereket" sztoriban a legtöbbször a férfi is és a nő is meggondolja magát.

Csak amikor egy nőnek már túl késő a gyerekvállalás, a férfinak még nagyon is könnyen megy. Egy másik, fiatalabb nővel, aki majd nem lesz annyira felvilágosult, meg modern - hanem csupán nő.

2018. ápr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
31%
Hülye vagy és demagóg...
2018. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
22%
Nem kötelező, de akkor ne sírj ha senki nem tart el öreg korodban
2018. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!