Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha örök életet és ingyen sört...

Cabaab kérdése:

Ha örök életet és ingyen sört akarok akkor szavazzak a kétfarkú kutya párt-ra?

Figyelt kérdés
mi?mi?mi?mi?mi?mi? ?negi

2018. ápr. 1. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha most szavazol akkor akciósan DUPLA örök életet kapsz ;)
2018. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

Én ezt a viccpárt dolgot sosem értettem. Ez mire jó? Én szeretem a humort, Sándor Györgytől, Hofin át Markosig, a L'art pour l'art társulattól Salamon Bélán át Fábryig.


De ennek mi értelme, felfogni nem tudom? És nem is vicces.

2018. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen bátran szavazz rájuk, bár az ingyen sör elég hihetetlenül hangzik.
2018. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Arra jó, hogy aki pont telibe xarja a politikát, és undorodik az osszestol, az rateszi a 2 farkuakra, es nem tamogatja azt a rendszert, ami nyomorba donti az atlag embert!!!

En is igy teszek. Tajuk szavazok csak hogy ne a fideszt tamogassam azzal, hogy nem megyek el szavazni!

2018. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.


A humor jó, meg kell is, de amit ezek a kutyák művelnek az kritikán aluli.


Ha én lennék olyan pozícióban én nem adtam volna meg a pártbejegyzést. (Igen, igen, most csúnya náci-fideszes vagyok, le leszek pontozva.)

Miért nem adtam volna meg? Azért, mert a szavazati jog az komoly dolog, és ahogy a lüke amerikai filmekben van, hogy "máshol meghalnának a szavazati jogért, te meg nem mész el" kategória. A demokráciából nem lehet viccet csinálni, ezek meg csuklóból megteszik, ráadásul sokan tapsolnak is nekik. Mi lenne ha ezek a parlamentbe jutnának?...

2018. ápr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Én is ezt mondom, valakinek vicces, meg jól elszórakoznának rajta.

Valaki rájuk szavaz, hogy "vidámabbak legyenek a parlamenti ülések".


Csak ezzel az a gond, hogy azokon az üléseken a Te életed sorsa is eldől, ami már nem olyan vicces. Egy ország vezetéséből nem lehet viccet csinálni.


Pont jó úgy, ahogy van, a fb-on meg a tv-ben elhülyéskednek, de nagyon remélem, hogy a parlamentbe nem jutnak be (szerencsére 5% alatt mérik őket).


Ha nem akarod a fideszt támogatni, szavazz a Momentumra inkább, ők sem fognak tuti kormányra kerülni, de legalább bejutnak, és van valami értelmes elképzelésük az ország jövőjével kapcsolatban

2018. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

"Csak ezzel az a gond, hogy azokon az üléseken a Te életed sorsa is eldől, ami már nem olyan vicces. Egy ország vezetéséből nem lehet viccet csinálni."


30 éve folyamatosan viccet csinálnak az ország vezetéséből.....

Ezt ami ott megy 30 éve ezt az átlag magyar is probléma nélkül megcsinálja, nem kell hizzá zseninek, sőt meg diplomásnak se lenni!

2018. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Mindenki Orbànt tàmogatja aki nem Vonàra szavaz.
2018. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha örök életet akarsz,akkor olyan pártra kell szavaznod,akik a transzhumanizmust támogatják.


Ha ingyen sört,akkor a proletárokat támogató pártra.


De általában,aki sokáig akar élni,vagy örökké az nem mérgezi magát alkohollal.

Így kérdező,ideje eldönteni te mit akarsz:)

2018. ápr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kotkodács!

Ez vicces meg minden!De ezzel csak a Fidesznek teszel jót!

2018. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!