Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire lehet következtetni...

Mire lehet következtetni abból, hogy Magyarország (a Fidesz) egyedüliként megvétózta az EU-Afrika csúcs megállapodását?

Figyelt kérdés
Most mi másra gondoljon az ember, mint hogy a Fidesz nem akarja, hogy megszűnjön az illegális bevándorlás, hisz a migránsveszéllyel eredményesen rémisztgeti a lakosságot.
2018. ápr. 26. 20:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Jó a következtetés, na meg putyin "elvtárs"-nak is ez az érdeke.
2018. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%

"Az együttműködés fő célja, hogy az EU pénzt ad az afrikaiaknak, és ők cserébe igyekeznek gátolni a migrációt."


Te komolyan azt hiszed, hogy van valami értelme pénzelni az afrikaiakat?

2018. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Egész gyors vagy, én 2015-ben jöttem rá, amikor a Fidesz bevándorlás akadályozása néven beengedte a bejövő migránsokat, de ki már nem engedte őket. Ha ez nem teljesen egyértelmű céltalan ijesztgetés, akkor nem tudom mi.
2018. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 tgt ***** válasza:
53%

Hatalmas felháborodást okozott a magyar trollkodás.


[link]

2018. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%
Egyetértek az előttem szólókkal, a látszatintézkedéseken kívül a Fidesz nem tesz semmit az illegális migráció visszaszorításának érdekében, azonban egyértelmű, hogy a megállapodásnak semmi értelme nem volt. Az afrikai országok pénzelése ugyanannyit segít a migráció megállításán, mintha papírdarálóba töltenénk bele a pénzt, semmi értelme.
2018. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 tgt ***** válasza:
81%
Én nem értem, miért rossz ötlet ad, hogy afrikai országok pénzt kapnak, hogy gondoskodjanak a menekültekről. Így mindenki jól jár, az afrikai országok, a menekültek, és mi is.
2018. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

Diplomáciai kóklerkedés.

Egy ilyen megállapodás lehet hogy nem szüntetné meg a migrációt, de vissza lehetne zsuppolni a migriket!

Orbánék ez ellen szavaztak!

Érdekes, hogy mindenki hülye az EU-ban, csak szíjjártó a piros trolibusz...

2018. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 tgt ***** válasza:
66%
Viktorunk nem igazán érdekelt, hogy megoldódjon a probléma. Ő a káosz fenntartásában érdekelt, akkor tud megmentőként tetszelegni. De igazából semmi épkézláb ötlete sincs.
2018. ápr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%

"Egy ilyen megállapodás lehet hogy nem szüntetné meg a migrációt, de vissza lehetne zsuppolni a migriket!"


Beteg vagy. Szerinted ha fizetünk egy másik országnak, akkor az le fogja zárni a határokat és nem engedi ki onnan az embereket? Hát nem.

2018. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 tgt ***** válasza:
76%
Törökországnak fizetünk, és elég sok migránst megállít.A dolog működhet.
2018. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!