Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Benneteket is elszomorít az a...

Benneteket is elszomorít az a tudatlanság, ami a mai magyar közéletben uralkodik?

Figyelt kérdés

Elég csak ezen az oldalon néhány választ és kérdést elolvasni, süt belőlük az ostobaság.

Elsősorban az ellenzéki emberekre gondolok.


2018. ápr. 27. 10:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én ellenzéki vagyok, és nyeltem a mérgem a szavazás után rendesen.

DE!


Azt el kell ismernem, hogy nincs egy tökös, belevaló ellenzéki párt sem. És akik a porondon is vannak sem voltak elég összetartóak.


Szóval kiálthatok én tücsköt, bogarat, csalást, rohadt narancsot... de a helyzet az, hogy hiába akarjuk, hogy más legyen a fidesz helyet, ha nincs egy erős, életképes ellenzék (akár koalíció).


Mostanra sikerül lenyelnem a békát, és beletörődni, hogy ez van.

4 év múlva, talán a szerencsétlenség halmazból sikerül kiemelni valakit, aki méltó ellenfél lesz a fidesz számára.

2018. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

De komolyan. 7est miért kellett lepontozni?


A nemzeti hazafi narancslé véleménye szerint az úgy jó és malagyec, hogy minimálbérből, lakáshitel mellett, a lehető leg prolibb körülmények között, miközben még a szüleid, meg az anyósékat is neked kell eltartani, nevelgessed büszke magyar rednecknek a kölkeid? Akik, miután egy kis málenkij közmunkával leérettségiztek TALÁN bejutnak egyetemre, csak azért, hogy a diploma után minimum még 3 évig legyenek munka szolgálatosak ebben a nyomorék országban, aztán tessék szépen lebabázni, mert ugye fogy a magyar és árja nacionalista kötelesség csinálni még, és végül a gyereked is ugyan abban a proli rémálomban öregszik meg amiben te, az ő gyerekei is, és így tovább, ameddig nem jön egy olyan párt ami kirántja ezt a pöcegödröt a középkorból.

2018. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak a gyk-ból kiindulva inkább a primitívség süt róluk sokszor.
2018. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Olyannyira, hogy igyekszem kerülni az embereket, amikor csak lehet. Bár én ezt politikai nézettől függetlenül teszem.
2018. ápr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

#11 mindent, csak beletörődést ne. Nem lehetsz annyira fantáziátlan, hogy négy évet várj tétlenül.

És volt már olyan a világtörténelemben, hogy nem párt határozta meg egy ország jövőjét.


Kérdező, engem is elszomorít az a tudatlanság, hogy az ellenzékiekre gondolsz eközben. Körül kéne nézni a saját házad tájékán is.

2018. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!