Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek hogy lettek...

A fideszesek hogy lettek ilyen átszellemült szektások, hogy semilyen kritikát nem fogadnak el?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 10:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
47%
Milyen hiba? Én az alapján ítélem meg a fideszeseket, amiket ők leírnak. OLlasgass bele a kommentekbe pl. most éppen Sargentini facebookján. Tiszta szektások, ugyanazokat a pontokat ismételgetik, amiket a szájukba rágtak. De itt a GYK-n is ugyanez megy.
2018. ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
40%

#12 mondod ezt te, mikor az ellenzéki szavazók, az évek óta eléjük dobott csonton rágódnak. ugyan azon a csonton. lásd: stadion, egészségügy, stadion, PaksII, egészségügy, stadion, PaksII.

nem mondom, hogy nemlétező problémákról van szó, de egyszerűen

nincs új csont, amit a baloldali média be tudna dobni a közösbe.

persze kisebb mocskolódás az van bőven minden nap, no meg gyűlöletkeltés és uszítás.

ugyan ez megy a Fidesznél is, de annyi a különbség hogy ők ezzel egy egységet kovácsoltak a magyarok között a migráns ellenességgel, még a baloldal teljes mértékben a nemzetiség szétrombolása és magyar-magyar gyűlölését próbálja erőltetni.

lásd: az ellenzéki szavazók nagy része is megbélyegzi mindenféle negatív jelzővel a Fideszeseket, de milyen alapon?

mitől lesz egy baloldali, felsőbbrendű intelligenciával rendelkező ember, mint egy Fideszes?

szerintem pont ez a tény, amit az ellenzékiek próbálnak beállítani, hogy a Fideszes csak egy ostoba fröccsös paraszt lehet, ez vall igen mély és sötét intelligenciára.


köszönhetően mindezt a baloldali magyar gyűlöletkeltő propagandának.

2018. ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
42%

Azért a Fideszes youtube felületeken lehet szabadon véleményt nyilvánítani, ugyanez az agyonmoderált 444 ről nem mondható el :D

Jah nagy a vélemény diktatúra de nem is tudom melyik oldalon..

2018. ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
45%

#10 hát igen, nagyon buták vagyunk de tényleg. nem baj, majd te eltartod a fideszeseket, visszafizeted paks2-t és a nem imf hiteleket, és stadionba jársz gyógyulni.

ezt akartátok, hát egyétek is meg

2018. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
72%

#13

Ja, értem. Szóval akit zavar, hogy elveszik a pénzét és kvázi ellopják vagy elszórják, az szektás, de akit az zavar, hogy nem létező emberek majd jól megerőszakolják őt, mert egy amerikai milliárdosnak ez a perverziója, és Orbán az egyetlen aki megvédi őket, az nem szektás.


"annyi a különbség hogy ők ezzel egy egységet kovácsoltak a magyarok között"


Ez egyszerűen nem igaz. De engem lenyűgöz, hogy van aki ezt le meri írni, amikor demonstrálhatóan a valóság tökéletes ellentéte. A fideszesek a fideszesek között kovácsoltak egységet, az összes többi magyar az hazaáruló sorosista terrorista zsidó migráns komcsi libbolsi. Milyen egység az, ahol a nemzet fele ember alatti utálatos szemét? Nem, a baloldal sem kovácsolt egységes nemzetet, de legalább nem hazudok róla ilyen egyértelműen. Hatalmas mértékű a megosztottság, de már évtizedek óta az, és egyik oldal sem segített rajta semmit. A legnagyobb bűnösök viszont egyértelműen Orbán és Gyurcsány. Hogy Orbán egységet kovácsolt volna, az a leglenyűgözőbb állítás, amit valaha hallottam.


"az ellenzéki szavazók nagy része is megbélyegzi mindenféle negatív jelzővel a Fideszeseket, de milyen alapon?"


Tapasztalati alapon. Én erősen hiszek abban, hogy meg kell érteni a másikat. Egész konkrétan Rapoport vita szabályaiban, Daniel Dennett nyomán:

1) You should attempt to re-express your target’s position so clearly, vividly, and fairly that your target says, “Thanks, I wish I’d thought of putting it that way.”

2) You should list any points of agreement (especially if they are not matters of general or widespread agreement).

3) You should mention anything you have learned from your target.

4) Only then are you permitted to say so much as a word of rebuttal or criticism.


A gond az, hogy a fideszesekkel az első pontot nem lehetséges teljesíteni. Pedig én megpróbáltam. De az, hogy jön a Soros meg a Brüsszel, és csak Orbán védhet meg minket a hatalmas Magyarországra támadó vad migráns bandáktól (vagy hadseregtől, attól függ mennyire van valaki mélyen), azt egyszerűen nem tudom megérteni és azonosulni vele. Mert semmi köze nincsen a valós világhoz. Mert el vannak szigetelve ezek az emberek a valóságtól, és egy álomvilágban élnek, amit a Fidesz médiája tart fenn. Ez a véleményem az alapján, hogy megpróbáltam nagyon is sokszor eljutni a fideszesekhez. És én itt már vitatkoztam holokauszt tagadóval is, és nem éreztem ugyanezt. Hosszas hozzászólásokat tudtunk egymásnak írni arról, hogy hogy látunk bizonyos dolgokat. A szektás fideszesekkel ezt nem lehet megtenni.

Kiegészítés: vannak olyanok, akik egyszerűen a stabil gazdaságra néznek, és azt mondják jó ez így. De van egy éles határ köztük, és azok között, akikről beszélek. Szóval ne gyere azzal, hogy "it's the economy stupid", mert sok emberre ez láthatólag nem igaz.

2018. ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
50%

"mitől lesz egy baloldali, felsőbbrendű intelligenciával rendelkező ember, mint egy Fideszes? "


1. nem mindenki baloldali aki nem a fideszre szavaz, vagy igazából börtönben szeretné őket látni

2. aki ilyen szintű tolvajlások mellett a fideszre szavaz, az egy idióta, vagy maga is tolvaj

3. aki szerint hanyatlik a nyugat, az EU szar, és megint a Szovjetunióhoz kellene csatlakozni, és tapsol annak hogy a fidesz az oroszok belső ügynöke az EU-ban, az idióta


ne haragudj, de ha hideg fejjel, kívülről végigtekinted ezeket a dolgokat, logikusan, akkor bizony másra nem lehet jutni.


és igen, ti vagytok a z nation, az ország szégyene a magyarság elveszejtői. de nem most kezdtétek, 100 éve is volt belőletek bőven. nekünk maximum azt kell elfogadni, hogy ti vagytok többen. hogy Magyarország balsorsát nem külső erők hanem a benne lakók okozták és okozzák most is.


és mocskolhatsz bármennyire, én bizony a fentiek miatt lenézlek, mert tönkreteszed a hazámat és visszarántod a középkorba

ezt kéne végre felfogni.


és igen, úgy nem fogunk tudni kiegyezni egymással soha, ha mindketten a másikat gonosznak, az országnak és az embereknek rosszat akarónak gondoljuk, és tényleg nehéz, nekem is, ezt elengedni. jelenleg nem is megy, mert cseszettül haragszom rátok

2018. ápr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 hájaaa ***** válasza:
38%
A kettő egymást gerjeszti. A probléma az, hogy mindkét oldalról buta tanulatlan hülyék köpködik egymást, miközben egyetemi katedrát képzelnek a seggük alá. Aztán ebből általánosítanak egymásra és önmagukra is. ("azok mind ilyenek"). A minap olvastam egy kommentben, hogy az a "szép" a szekértáborok lövészárok-háborújában, hogy résztvevők olyannyira meg vannak győződve a saját táboruk abszolút igazságáról, hogy kritika nélkül elhiszik, hogy a másik tábor csak és kizárólag rosszindulatú, hazaáruló, tudatlan, hülyékből áll. És vica versa. Kicsit gondolt át, hogy te hol vagy ebben és mit csinálsz épp...
2018. ápr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
58%

#16


Amúgy szerinted mi a való világ? Ezt most tényleg őszintén kérdem, mert eddig szilárd meggyőződésem az volt, hogy a baloldal él ott!


Vagy valaki tényleg elhiszi, hogy kedves arab bácsi beszambázik Európába, majd kiderül róla hogy ő amúgy a legfelsőbb szinteken műveli az orvostudományt, és egyből elkezd egy elit magánkórházban tevékenykedni?

2018. ápr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
51%

"Vagy valaki tényleg elhiszi, hogy kedves arab bácsi beszambázik Európába, majd kiderül róla hogy ő amúgy a legfelsőbb szinteken műveli az orvostudományt, és egyből elkezd egy elit magánkórházban tevékenykedni?"


Vagy valaki tényleg elhiszi, hogy kedves arab bácsi beszambázik Európába, majd kiderül róla hogy ő amúgy a mindennél csodálatosabb és jólétibb Magyarországon akar letelepedni Nyugat-Európa helyett, hogy végre jól elvehesse a közmunkás prolik munkáját és végre ő is 50 ezer forintot keressen és olyan mesés jólétben éljen, amit addig elképzelni sem tudott.

Persze, még véletlenül sem nyugatra megy, ami itt van tőle 200-300 kilométerre, hanem az atlantiszi Magyarországra, mert minden álma, hogy itt éljen a sudribunkó parasztok között, akiknek a nyelvét még véletlenül sem beszéli, de angolul, franciául vagy németül még esetleg elmakog. De nem, ő akkor is meggyőződéssel ide jön, mert a Szívcsakra kell neki.

2018. ápr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
27%

#20


Ja, mert amúgy ha Európa tönkremegy, legalább mi túléljük!


Milyen jó is nekünk, hogy egy egész európát érintő probléma minket pont nem érint. . .

2018. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!