Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem merik sokan megmonda...

Miért nem merik sokan megmondani, hogy melyik pártra szavaztak?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 27. 11:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

10 - ja itt? Azt hittem a vallatótiszt élőben (egy darabig) vallat.

Itt megmondtam én is, hogy Szent László lovagkirályra szavazok.

2018. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
45%
Én elmondanám, de nem szavaztam. 😝 Igy se ugyse lesz jobb nekem, csoro maradok igy is,ugy is. 😔
2018. ápr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Gábriska1991 válasza:
100%
Mert könnyen vitát okozhat, az emberek nem tudják elviselni a velük nem egyező véleményeket, világnézeteket, érthetetlennek, illogikusnak tartják a másik álláspontját, és mivel magában azt gondolja "ez egy barom, és ő is dönt az én sorsom felett", akkor kényszert érez hogy a saját álláspontját erőltesse a másikra.
2018. ápr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%
Az fel sem merült a fejedben, hogy nem akarják megmondani? Talán mert semmi közöd hozzá? Miért tételezed fel, hogy nem MERIK? Gondolod, hogy félnek töled? Talán mert olyan félelmetesen agressziv vagy ha neked nem tetszö dolgot hallasz???
2018. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
31%
mert félnek a Pintér Polt Trócsányi igazságszolgáltatástól a szegény falvakban
2018. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%
A fideszesek, jobbikosok és a momentumosok meg merik mondani. Az mszp-sek és a dk-sok nem szokták, azért mert az mszp-re és a dk-ra szavazni vérciki, és ezt ők is tudják. Valami miatt az LMP-sek sem nagyon mondják meg, azt nem tudom miért.
2018. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy nem "nem merik" csak magánügynek gondolják. Másrészről ugye gyakorikerdesek.hu-n nagy "divat" A Fideszesek lepontozása, így sokan lehetnek akik nem írják le, hogy Fideszesek. Ugye az ellenzék mondhatni hülyének nézi a teljes Fidesz tábort, közben pedig ők csak szinte addig látnak el, hogy Fideszes= ostoba birka. Nem tűnnek túl értelmesnek.
2018. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Te sok mindent nem merhetsz. Akinek egy hasonló jelenségről ez jut eszébe, az nem véletlen.


Én meg merem mondani, de nem tartozik rád. Ki vagy te nekem, hogy megosszam veled gondolataimat?

2018. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
32%

Mert sajnos sok emberben hiányzik a tolerancia.

Nem egymás anyját kellene szidni azért mert egy másik pártra szavazott. A demokráciában el kellene fogadni azt hogy a többség dönt.

2018. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
36%
#19 De a liberálisok nem demokraták, ők nem fogadják el, hogy 10x annyian mást akartak, mint amit ők.
2018. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!