Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te szerinted Orbán Viktor...

Te szerinted Orbán Viktor uralma alatt ki fogunk lépni az Európai Unióból?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon úgy tűnik hogy az Orbán propaganda tovább csinálja a gyűlöletkampányt az Unió ellen, ezzel is jobban megutáltatva az időseket vagyis a biztos szavazókat a Unióval. Így nekem úgy tűnik mintha az lenne a célja hogy ki lépjünk.

Véleményetek szerint Orbán megmeri lépni ezt a lépést a közeljövőben?

Kérlek titeket kulturáltan válaszoljatok, sem Orbán szidására, sem pedig a dicsőítésére nem vagyok kíváncsi. Én csak a véleményeteket kérdem egy témában.



2018. ápr. 27. 12:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon remélem, hogy igen.

A magyarok prolik, semmi keresnivalójuk nincs az EU-ban.

Véleményem szerint, az értelmesebb fiatalokat még ki kellene nyernie Magyarországról az EU-nak, aztán dobnia kellene a többit.

2018. ápr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
# 9 Én most teszem fel először ezt a kérdést! Most láttam egy királyi tv által leadott ,,hírt" és erről jutott eszembe ez a kérdés.
2018. ápr. 27. 14:05
 13/32 anonim ***** válasza:
19%
Tudom, neked megtetszett Orbán módszere. Sulykolni, sulykolni, sulykolni. De ennek sem lesz eredménye.
2018. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
18%

"Az EU-s kilépés az ország halálát jelentené, és Orbán lenne a gyilkosa"

Az EU-ban való bennmaradás jelentené Mo. halálát.


"Magyarország életképtelen és élhetetlen lenne az EU nélkül!"

Dehogy lenne. Azonnal belépnénk az orosz-kínai Eurázsiai Gazdasági Közösségbe, úgyis onnan jönnek a fontos árucikkek mint mobilok, tabletek és ezer más kütyü.

Amit az EU-ból veszünk, azt meg tudjuk venni az EU-kívűlről is, pl. zöldség-gyümölcs.


Az EU pénzek helyett kínai hitelt kérnénk ha szükséges lenne stb.


Az EU egyre jelentéktelenebb és élhetetlenebb lesz, ahogy tele lesz migrikkel.

2018. ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

# 14 Nyugtass meg, ugye most ezt a csak szarkazmusból írtad?

Komolyan azt állítod a világ legélhetőbb részéről, Európáról, hogy jelentéktelen?

Nyugtass meg hogy ez csak egy elcseszett vicc akart lenni, ennyire buta ember nem élhet a világon.

2018. ápr. 27. 15:09
 16/32 anonim ***** válasza:
12%
Nem tetszik az uralma szó, jobb lenne a -Fidesz kormányzása alatt- kifejezés, egyébként szerintem nem.
2018. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 tgt ***** válasza:
76%
A pénzek hamarosan elapadnak, mivel az EU olyan jogállami normákhoz akarja kötni a kifizetéseket, amiket a Fidesz nem akar teljesíteni. Szóval necces, hogy Viktorunk megpróbál kivezetni minket az unióból, és Putyinhoz kapcsolni.
2018. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
83%

"Dehogy lenne. Azonnal belépnénk az orosz-kínai Eurázsiai Gazdasági Közösségbe, úgyis onnan jönnek a fontos árucikkek mint mobilok, tabletek és ezer más kütyü. "


Kína nem tagja az Eurázsiai közösségnek, továbbá a "keleti" kereskedelmünk alig 7%-át jelenti a teljes kereskedelemnek, míg az EU-val 85% zajlik.

[link]


"Amit az EU-ból veszünk, azt meg tudjuk venni az EU-kívűlről is, pl. zöldség-gyümölcs. "


Rohadtul nem ezt vesszük az EU-tól.

[link]


"Az EU pénzek helyett kínai hitelt kérnénk ha szükséges lenne stb. "


Értem. Tehát az ingyenpénz helyett vegyünk fel kínai hitelt. Teljesen logikus.


"Az EU egyre jelentéktelenebb és élhetetlenebb lesz, ahogy tele lesz migrikkel."


Végülis csak a világ 2. legnagyobb gazdasága az USA után és 500 millió ember otthona.

2018. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
15%

'Komolyan azt állítod a világ legélhetőbb részéről, Európáról, hogy jelentéktelen? '


Igen, a világkereskedelem súlypontja Ázsiába tolódott át,

Európa keleti része még élhető, de a nyugati része néhány évtizeden belül elsüllyed a mocsokban.

2018. ápr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ne provokálj. Nálunk nagyobb az EU támogatása mint nyugaton, csak ne a mostani formában működjön.
2018. ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!