Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te szerinted Orbán Viktor...

Te szerinted Orbán Viktor uralma alatt ki fogunk lépni az Európai Unióból?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon úgy tűnik hogy az Orbán propaganda tovább csinálja a gyűlöletkampányt az Unió ellen, ezzel is jobban megutáltatva az időseket vagyis a biztos szavazókat a Unióval. Így nekem úgy tűnik mintha az lenne a célja hogy ki lépjünk.

Véleményetek szerint Orbán megmeri lépni ezt a lépést a közeljövőben?

Kérlek titeket kulturáltan válaszoljatok, sem Orbán szidására, sem pedig a dicsőítésére nem vagyok kíváncsi. Én csak a véleményeteket kérdem egy témában.



2018. ápr. 27. 12:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
21%

Igazából az EU parlamentnek kellene ugy kinéznie, mint mostani magyar parlamentnek :

2 / 3 rész erősen jobboldali és szélsőjobboldali,

a maradék lehetne mindenféle agyhalott baloldali, libsi, zöld, de a Soros által fizetett lobbistákat el kellene távolítani onnan.

Na, ekkor egészen jól együtt tudna Magyarország működni egy ilyenfajta EU-val.

2018. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
# 21 Nem győzi az ember lepontozni a válaszaidat... Te most ilyen bérelt kommentelő vagy, vagy provokátor, vagy csak hülye? Nem tudom eldönteni... Kérlek segíts.
2018. ápr. 27. 19:41
 23/32 anonim ***** válasza:
14%

"Végülis csak a világ 2. legnagyobb gazdasága az USA után és 500 millió ember otthona."


Nem mindegy, hogy az 500 millióból mennyi a keményen dolgozó és adózó őshonos fehér ember és mennyi az ingyenélő csak fogyasztani tudó, de tanulni / dolgozni nem tudú, szapora muszlim és afrikai.

2018. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
28%

"# 21 Nem győzi az ember lepontozni a válaszaidat... Te most ilyen bérelt kommentelő vagy, vagy provokátor, vagy csak hülye? Nem tudom eldönteni... Kérlek segíts."


Kérdező, te egy liberális buborékban élsz, csak ilyen véleményeket hallasz és azt hiszed hogy a többség úgy gondolkozik, ahogy te.

Hát nem.

2018. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
# 24 Rohadtul úgy gondolkodik a többség ahogy én. Szeretnélek emlékeztetni hogy a szavazók több mint fele rohadtul a Fidesz ellen szavazott. Szóval erről ennyit.
2018. ápr. 27. 20:09
 26/32 anonim ***** válasza:
54%
Persze, 2010-óta folyamatosan kilépteti az országot....
2018. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon remélem, hogy igen.

A magyarok prolik, semmi keresnivalójuk nincs az EU-ban."


Meddig nyivákolsz még proli? :)

2018. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
75%

" Igazából az EU parlamentnek kellene ugy kinéznie, mint mostani magyar parlamentnek :

2 / 3 rész erősen jobboldali és szélsőjobboldali,

a maradék lehetne mindenféle agyhalott baloldali, libsi, zöld, de a Soros által fizetett lobbistákat el kellene távolítani onnan.

Na, ekkor egészen jól együtt tudna Magyarország működni egy ilyenfajta EU-val."


Még szerencse, hogy az EU-s parlamenti képviselőket a nép választja nem pedig te :)

Amúgy meg az EU hatalmas ívben xarik a lakkoságának 2%-át, gazdaságának 1%_át kitevő porbafingó, jelentéktelen kis országra.

2018. ápr. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehetetlen, hogy az EU-n kívül találjuk magunkat rövidesen. Bár ez korántsem egyszerű folyamat, de sajnos megvan rá az esély. Orbán egy elég visszataszító, kettős játszmát játszik. Feszegeti a határokat. Ugyanakkor nem mindig az és úgy történik Brüsszelben, ahogy azt itthon előadja. Egyelőre még jön a pénz az EU-ból, addig biztosan el fog lavírozni, hogy ha meg is büntetnek minket, a kizárásunkra még ne kerüljön sor. De azt azért érdemes látni, hogy ez a nagy összeborulás Putyinnal nem céltalan. Keresi a szövetségesét arra az esetre, ha egy napon kìvül találjuk magunkat az EU-n. Bár ez nem volt kérdés, de megjegyezném: két okból is gusztustalannak tartom Orbán ezen lépését. Egyfelől nagy szájjal szapulta elődjét, amiért gazdasági együttműködésre törekedett az oroszokkal, erre most még rá is tesz egy lapáttal, hiszen eladósította nekik Magyarországot. Szépen visszasüllyedünk orosz gyarmattá. Na ez a másik, amiért gusztustalannak tartom Orbán dörgölőzését az oroszokhoz.
2018. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
78%

"Európa keleti része még élhető, de a nyugati része néhány évtizeden belül elsüllyed a mocsokban."

Az azért biztos, hogy nem tudod miről beszélsz!

2018. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!