Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szerveződik egy...

Miért nem szerveződik egy olyan párt, ahol fiatalok és közèpkorúak vegyesen igyekeznek tájékoztatni a nyugdíjasokat, hogy mi is történik körülöttük?

Figyelt kérdés

Vagy legalább segítenének elérni nekik a viszonylag független médiát a neten keresztül, hogy megállítsák a köztévés agymosást?


A nép nem hülye, csak nem jut elég információhoz.


2018. ápr. 27. 15:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
"A nép nem hülye" de te hülyének nézed.
2018. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%

Ez Barátocskám, nem a te szellemi terméked!

Az 1950-es években már Rákosi elvtárs kitalálta előtted.

Népnevelőket (agitátorokat) küldtek szanaszét az országban.

A népnevelők fő feladata az volt, hogy minden családot és minden egyes polgárt felkeressenek, ismertessék velük a párt határozatait, az emberek tömegeit meggyőzni és a szocializmus harcosaivá képezni őket.

Nincs új a nap alatt!:)

2018. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehagytam a 12-es válaszomból, hogy én is egy tájékozatlan nyugdíjas vagyok, úgyhogy készülök, hogy igyam a szavaidat!
2018. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#12


Szerinted honnan jött ez az ötletük a fiataloknak?


Nyilván nem ők találták ki, hanem kapták ajándékba azoktól, akik annó gyakorolták is a valóságban. Csak nem ismerik a történelmet és nem hallgatnak az idősebbekre, akik bizony megmondták volna nekik már régen, hogy régi kommunistából nem lesz modern liberális demokrata - hanem ahogy korábban is tették, az "eszmét" alakítják majd úgy, hogy megint ők járjanak jól vele.

2018. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
15%

ilyenkor derul ki hol trollkodik a fideszes gyuggerhadtest, mind itt osztja maradek eszet....


:)))))))

2018. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
19%
nyuggerhadtest
2018. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#14

Igazad lehet!

Jól emlékszem az agitációs propaganda titkárokra, rövidítve agitprop titkár elvtársakra, már akkor is hánytam tőlük.

És még minket akarnának "tájékoztatni" ezek a szegény kölkök.

2018. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#14: Teljesen igazad van. A Fidesz is így keletkezett.
2018. ápr. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!