Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet a hangos "többség"...

Hogy lehet a hangos "többség" ennyire demagóg?

Figyelt kérdés

Nem, nem a fideszt kívánom most ekézni, azt már megtettem szerintem elégszer. Hanem egész egyszerűen ez a tüntetéshullám, ami van... Pontosabban a szervezőik a tapasztalatok alapján ugyan olyan demagóg, egybitesek, mint akik ellen fellépni kívánnak.

Konkrétan fel tettem nekik a kérdést, hogy mi a fenéért kell kihegyezni a demokrácia védelmére a tüntetést, és hogy új választást követelni új rendszerrel? Ennyire fogalmatlanok, hogy miről szól a képviselőválasztós rendszer meg a listás szavazás?

Persze, a kérdésre nem kaptam választ, sőt, nem is engedték ki az eseményhez kiírni, miközben másét nyílván kitették. Írtam a szervezőknek, nem válaszolnak. Annyi pont van, ahol lehetne a fideszt kritizálni, de ezzel, hogy közlik 48% biztos nem kétharmad ( ami nyílván igaz, csak, hogy itthon nem tiszta listás szavazás van) csak magukat járatják le...


Néha komolyan úgy érzem, hogy keresni kéne valami nyugisabb országot, és lelépni oda. Nyílván ott is lenne csürhe, de talán nem ilyen arányba minden oldalon...


2018. ápr. 28. 18:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: tegyük hozzá, hogy a "nagyszerű" soros kampány se érdekel sokakat, mégis évek óta élvezhetem 50 méterenként a soros plakátokat...
2018. ápr. 29. 13:13
 12/13 anonim ***** válasza:
Túltolták a Sorosozást, de alapvetően a migránsok tömegeinek határon kívül tartásának igénye elsöprő az országban és vevők a dologra,mert nem kérnek a bevándorlókból. Sajnos ezt egyik ellenzéki párt sem támogatta eléggé hitelesen,sőt nem egy kerítést akart bontani,meg tiltakozott mikor felmerült az ötlet, aztán hirtelen a kampányidőszakban már tagadtak mindent..nem túl hiteles.
2018. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ne menjünk ebbe bele hogy a múltba ki miket mondott és emiatt ki mennyire hiteles, csak mert pont a fidesz kapcsán lehetne érdekeseket találni..
2018. ápr. 29. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!