Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok és a kommunisták...

A liberálisok és a kommunisták miért románozzák, szlovákozzák, ukránozzák le a külhoni magyarokat akik nem tehetnek arról hogy egy szégyenletes békediktátum véget tartoznak az adott ország földjéhez?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Az állampolgárság csak egy papír, nem írja át az etnikumodat, nemzetiségedet.


Attól, mert egy kongói Ukrajnába költözik, még nem lesz ukrán.


Van is erre egy mondás, "attól, mert macska belefial a kutyaólba, még nem lesznek kutyák az utódai".

2018. ápr. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%

#4


Érdekes, amikor Budapesten dolgoztam, akkor szabolcsi gyereknek hívtak, mert Nyíregyházáról származom.

Akkor nekem is fel kellett volna kapnom a vizet és hőbörögnöm kellett volna?

2018. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Félreértetted. A te problémád nem valós, az a hamis propaganda. Másfelől különbséget érdemes tenni (még ha nehezen megy is) nemzetiség és állampolgárság között.
2018. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Csak tisztes távolról merik ezt megtenni.

Másrészt hülyék.

2018. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén mondom hogy szerintem pár dk-s nyugdíjason kívül nincs olyan ember az országban aki ne tudná felfogni hogy mi az a Trianon és mi az ország és nemzetiség nem ugyanaz.

Az hogy nem veszik figyelembe mások érzékenységét és mondjuk románnak nevezik mert Romániából jött (habár tisztában vannak vele hogy magyar nemzetiségű) az egy másik kérdés.


Bár az a vicces, hogy volt már szerencsém sok olyan emberhez is aki azt vallotta magáról hogy beszél magyarul meg az ország nyelvén is, de nem érzi magát magyarnak.


----


Amúgy a határon túli és inneni magyarok kapcsolatán rontott Gyurcsány is meg Orbán is. A napi politika bábjaiként használják őket sajnos.

2018. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Mert idióta Budapestiek,és hát ugye Budapest a legalja mindennek, és valamivel fel kell hozniuk magukat ez pesig az hogy a külhoniakat lealacsonyítják
2018. ápr. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Haza lehet jönni orbánisztánba aztán élvezni azt amit megszavaztak.
2018. ápr. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező, a kérdésre válaszolni nem tudok, mert a liberálisok és a kommunisták lelkivilágát nem teljesen értem, csak még további szempontot fűzök a kérdésedhez.


Tudtommal egy virtigli liberálisnak vagy/és kommunistának nemzet nem számít. Ők nemzetköziek (internacioanlisták), világpolgárok, de legalábbis az Európai Egyesült Államok hívei és szorgalmazói - ők tudják, miért. Úgyhogy amikor a külhoni magyarokat románozzák, szlovákozzák, ukránozzák, akkor Trianonra még érintőlegesen sem gondolnak. Rúgni, vágni, sérteni akarnak.

2018. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem kell általánosítani "kommunisták liberálisok".
2018. ápr. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7%

Aki szerint az állampolgárság nem mérvadó, csak a származás, akkor ugye nem sértődnek meg, ha mondjuk a Kovács vezetéknevűeket nem tekintem magyarnak?


Esetleg mégsem csak a származás számít?

2018. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!