Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudnátok mondani egyetlen...

Tudnátok mondani egyetlen épkézláb érvet, hogy a Fidesz miért jobb mint a Jobbik?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 22:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
60%

A Fidesz a legrosszabb ami az országot rombolhatja!

Tehát a kérdésed értelmezhetetlen!:)

2018. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom arra keresed a választ hogy miért a fidesz nyert 2/3-dal. Én a Jobbikra szavaztam országoson, de ez kb 1000X komplikáltabb kérdés mint hogy "egyetlen épkézláb érvel" megmagyarázd.
2018. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
68%
Tudnál egyetlen épkézláb érvet, hogy a Te feleséged miért jobb, mint az enyém?
2018. ápr. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
22%

Tegnap 22:25


"A Fidesz a legrosszabb ami az országot rombolhatja!"


Szerintem nagyot tévedsz. Szerintem egy meteor becsapódás többet rombolna az országon mint a Fidesz.

2018. máj. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
19%
Mert ők megállítják a migráncsokat meg Sorost
2018. máj. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
61%

A Jobbik teljesen megszűnt, mert teljesen más céllal jött létre. Bejöttek középre, és sokszor oda szavazott a Fidesznek, főleg mikor a párt iroda támogatás nagyobbításáról szavaztak.

Aki arra építi fel a pártját, hogy más legyen az ne szavazzon át időként ide-oda. Ezzel elbukta az égészet.

2018. máj. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
57%

Én már hónapokkal a választás előtt itt ugattam, hogy miért. A Jobbik feladta az elveit. Vona tücsköt - bogarat összehordott, allahozot, szürkefarkas lett és ez nem vonzó duma a választóknak.


Megbuktak mint Rottenbiller. Pár marha meg arról álmodozott, hogy nyernek. Fejlett a realitásérzékük.

2018. máj. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
32%
Nézd meg, hol tart a fidesz, és hol tart a jobbik. Ég és föld.
2018. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
80%

"A Jobbik feladta az elveit."

A Jobbik nem adta fel az elveit, csak a retorikáján változtatott. Szemben a Fidesszel, amelyik 1990-ben még kivonult a parlamenti Trianon-megemlékezésről.

[link]

2018. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 librikus ***** válasza:
29%

Már van egy sikeres párt Magyarországon a Fidesz, amely egy fél lépéssel jobbra áll attól a középtől, amelyet a világ urai még kénytelen kelletlen akceptálnak. Egy második féljobbikra nincs szükség csak azért, hogy Orbán helyett Vona, vagy Simicska junior legyen miniszterelnök. Hogy a Jobbikot Simicska tette tönkre vagy együtt a Fidesszel? Mindegy. Nem kellett volna! Ausztriában is kénytelen volt a hatalom a nemzeti párttal osztozkodni, sőt már másodjára. Előbb – utóbb rájön a világ: A világot globálisan meghódítani igyekvő kozmopolita bankárhatalom egyetlen ellensége a jobb oldal!

Vona Simicska balekja, kész volt minden színű szőrű társasággal szövetkezni, ezzel a Jobbik támogatottsága lesilányodott. Érthetetlen, hogy sok jobbikos ma is hajlandó kétes balos, zöld, liberális bohócokkal együtt orbánozni.

2018. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!