Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ellenzékiekben miért van ez...

A ellenzékiekben miért van ez a lövészárok mentalitás? (Az hogy a fideszesek ilyenek azt már megszoktam)

Figyelt kérdés

Véleményem szerint a mocskos korrupt Fidesznek kevés értelmes intézkedéseinek egyike hogy a gyerekvállalást, családokat valamennyire támogatják.


Ehhez képest például az Index kommentelői fel vannak háborodva hogy mégis mit képzel magáról hogy a kormány, hogy megmondja hogy ki mit csináljon az életével.


De most igazából nem a családtámogatásról akarok vitát, ez csak egy aktuális példa volt...


Egy másik példa ami eszembe jut az amikor Tarlós ki akarta tiltani a csöveseket az aluljárókból. Tegyük a szívünkre a kezünket, annak ellenére hogy ez nem oldja meg a hajléktalanok problémáját, de ezzel az intézkedéssel a lakosság 99%-a egyetért! Erre jöttek a nagyokos baloldaliak és azért tüntettek hogy "a város mindenkié", a csöveseket meg hagyjuk csövülni az aluljárókban.


Van még sok példa, most ez a kettő jutott eszembe... Nem lenne sokkal több szavazója az ellenzéknek ha nem ellentétje akarna lenni a fityisznek, hanem úgy helyezkedne, hogy minél több embert meg tudjon szólítani?


2018. máj. 1. 14:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Megbocsáss, te azt állítottad, hogy a gyűlölködés az elkenzék lételeme. Nem siettél hozzátenni a korrektség kedvéért, hogy ez a másik oldalon sem ritka. Én beszéltem mindkét oldalról. Akkor most ki is próbál mellébeszélni?
2018. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Megbocsáss, te azt állítottad, hogy a gyűlölködés az elkenzék lételeme. Nem siettél hozzátenni a korrektség kedvéért, hogy ez a másik oldalon sem ritka. Én beszéltem mindkét oldalról. Akkor most ki is próbál mellébeszélni?"


Mert lényegében az is, és a kérdés is inkább az ellenzékről szól, ha jól olvasom a kérdést. ;) Vagy valamit félreolvastam? :D

2018. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Így igaz. A kérdés "AZ Ellenzékről" szólt. Nem pedig arról a néhány ellenzéki szavazóról, akik a te érzékeny értékrended szerint fröcsögnek. Ki is emeltem, hogy az általánosítás veszélyes. Tehát továbbra sem vagy korrekt.

Anak megemlítése, hogy a másik oldal sem a szentek táborát erősíti, mindössze a sportszerűség jegyében illett volna, hogy elhangozzék.

2018. máj. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!