Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves vidékiek : csak az...

Kedves vidékiek : csak az M1-est nézitek állandóan? Igaz az ellenzék számonkérése?

Figyelt kérdés

Már az X.-edik "értelmiségi" elemzést hallgattam a HírTV-ben, ahol kifejtették az elemzők, hogy nem tudjuk megállapítani, hogy ez a hatalmas 2/3 rekord részvétellel Orbán kitűnő politikai tehetségének köszönhető vagy csak annak, hogy alakossághoz nem jut el más csak az Orbáni média.


Én Bp-en élek és szinte csak az M1-et és az ECHO TV kiváló politikai elemzéseit nézem, ha bekapcsolom a TV-t egyáltalán. De nálam vagy 7:1-hez az emmenzéki média túlsúlya. Viszont vidéken valóban nincsen más média, sem tv, sem internet csak és kizárólag az M1?


Korábban azt hallottam az ellenzéki "értelmiségtől", hogy az M1-est nem nézi a kutya sem. Most viszont azt állítják csak azt nézik. Hogyan oldható fel ez az ellentmondás?


Köszönöm !

Valóban érdekel.


2018. máj. 5. 19:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
50%
Nem minden vidéki tájékozatlan. Alapvetően a buta emberek szavaztak a fideszre akik irni olvasni se tudnak.
2018. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
45%

Erre fele utálják az emberek a liberális politikai ideológiákat valló pártokat, mozgalmakat.

Nálunk egyetemen is a nevetség,megvetés tárgya a liberalizmus.


Ebből adódóan az ellenzéki pártok 98 százaléka kilőve.

A másik, a legtöbben csak a Fideszt ismerik, a Jobbikot nem, de érthető, nincs médiájuk.

2018. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%

Épp mindig azt hazudják, ami eszükbe jut. Ha meg ekll magyarázni a vereséget, akkor a közmédia az oka. Ha a közmédiát akarják szidni, akkor azt mondják, úgyse nézi senki (Csak hithű fideszesek, de azok meg úgyis a Fideszre szavaznak, nemdebár?)


Amúgy tényleg, melyik az a vidék, ahol nem jön be az RTL Klub, a neten nem jön be az index vagy 444, illetve a posta nem hoz ki bármilyen újságot, amit megrendel valaki.

2018. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
60%
Videki, sot falusi vagyok, es az ertelmesebb ismeroseim kozul egyik sem szavazott fideszre, viszont a butak, megvezethetok, tajekozatlanok igen. Ez szerintem mindenhol igy van, csak videken tobb tanulatlan ember van
2018. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Kedves fővárosi: nem.
2018. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
44%

Vidéken a legtöbb embernek MinDig TV-je van, azon meg leginkább kormánypropaganda megy.

De amúgy a magyar ember nagy általánosan eléggé begyepesedett és bigott, ezért szavaztak olyan sokan a Fideszre az országban. A fővárosban nem annyira rossz a helyzet ilyen téren, ott azért nem tarolt akkorát a Fidesz, mint vidéken.

Ja és még mielőtt valamelyik belém kötne, csak jelezném, hogy én is fiatal vidéki vagyok és látom, hogy milyen emberek élnek errefelé. Azok a videók, amik Youtube-on vannak a lecsúszott, magyar prolikról, a 100%-os valóságot mutatják be.

2018. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
49%
Ekkora győzelemnél már elég nevetséges hogy csak a falusiak szavaztak a fideszre nem tudom miért jó ezt hazudni. Fárasztó és unalmas is.
2018. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%

#7

Senki nem mondta, hogy csak a falusiak szavaztak a Fideszre, de az nyilvánvaló, hogy ők inkább.

Honnan van ez a primitív "csak ez vagy csak az" gondolkodás egyeseknek?

2018. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
98%
Videken lakom egy 400 fös faluban, es 310 csatornam van...
2018. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
84%

"alakossághoz nem jut el más csak az Orbáni média. "


Ugye még sosem hagytad el a várost? Hát a lakótelepet? A Panelt? A szobádat? Vagy az sosem volt?

2018. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!