Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék miért nem látja...

Az ellenzék miért nem látja már be, hogy a folyamatos mocskolódással, személyeskedéssel, lejárató kampányokkal semmit nem értek el az elmúlt 10 évben?

Figyelt kérdés

Olvasom az előző kérdéseket itt a politika kategóriában, miközben szürcsölgetem a reggeli kávémat. Azt látom, hogy az ellenzéki balliberális tábor megint nagyszerű indokokkal és szép hosszú szövegekkel operál. Persze ezek fel is vannak pontozva. Nézzük milyen érveik vannak a balliberális oldalnak:

- Mocskos Orbán, mondjon le.

- Mocskos bólogató Semjén, mondjon le.

- A Rezsiszilárd is mondjon le.

- A lézerjani is mondjon le (ja várj beakadt a lemez).

- A Mészáros is mondjon le (ja várj megint beakadt a lemez).

- A Csok nem jó, mert az ingatlanárak a 2008 előttiekre növekedtek vissza.

- A gazdaság nem jó, mert nem lehet szidni.

- Azegészségügyet meg azoktatást a Fidesz szándékosan verte szét, hogy a fideszeseket neveljünk és a nemfideszesek meghaljanak.

- Korrupció, amit felkapnak és hangosan kiabálnak. De azt egy sem említi meg, hogy a Fidesztől hány ezer választási szavazatot vett el jogtalanul a kúria.

- "az internetes fórumok nagy része főleg a fiatalok játszótere, és az gyengébb bázisa a fidesznek," - kedvencem, tetszik, hogy tisztában van a balliberális banda azzal, hogy minden korcsoportban a Fideszre szavaztak a legtöbben. Ja, választási csalás? Persze, azt a legegyszerűbb mondani :))

- "sok fideszes nem igazán tudja megindokolni, hogy miért is fideszes" - igen, ezt is sokszor hallottuk már.

Aki fideszes az agyhalott, önkívületi állapotban van, kimosták az agyát az UFÓ-k, tudjuk. Bezzeg a balliberálisok, azok az okos emberek...

- "előbbinek folyománya, hogy akik kommentelnek, gyakran csak arctalanul vagy kamu profilokból mernek írni" - leírja a gyakorikérdések.hu-n név nélkül, grat, bátor balliberális harcos :D

- "A poén az hogy van olyan város ahol "tarolt" a fidesz de egyetlen fidesz szavazót sem találsz" - hát persze :D ha balliberális lennék, az én ismeretségi körömben sem találnék fideszest.

- "A tanyan nincs net. Jon az M1, lehet nezni, oszt jooovan." És ez a komment 75%-ra van értékelve. Gratulálok. A balliberálisok lenézik a vidéket, és így akarják, hogy rájuk szavazzon akárki is. Komolyan, nem érzitek a logikai bukfencet?


Miért nem veszitek már észre, hogy csak a Fidesztől tudnátok választókat elcsábítani, de őket szidjátok közben? Komolyan, ez felháborító már, amit műveltek. Szidjatok politikusokat, rendben. Na de választópolgárokat lebirkázni, mocskolni, személyeskedni, tanyán élő bégető vidékinek nevezni?



2018. máj. 6. 09:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24%
Az ellenzékiek másra sem képesek szinte, csak mocskolni tudják a Fideszt. A Herbál Reality csatorna ezt jól mutatja. És nagyon be is jön az ellenzékieknek szerintem. Szinte 100% ban csak mocskolódó és lejárató csatorna, mégis mennyire szeretik. Szinte ilyeneket tudnak csak: Orbán elmebeteg, Fideszes birkák, megszavazták őket az Erzsébet utalvány miatt. Kis túlzással minden kérdésnél birkázzák a Fideszeseket. Rossz dolog vesztesnek lenni nem?:(
2018. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#6.

"kihasználta az emberek butaságát."

"proli magyarok"

Olvasd már el a kérdésem pls, és meglátod, hogy mi bajom a kommenteddel.


#8.

"háttérbe vonulása kikényszerített"


Voltak erről pletykák, hogy később ő lesz a miniszterelnökjelölt, így tényleg lehetséges, hogy visszavonulásával szándékosan el akarják terelni róla a figyelmet. Mivel ez több embernek is feltűnik, lehetséges, hogy valóban így van.


"EU-s pénzek kifutásával"


Tehát akkor valamelyest mégis megállapíthatjuk, hogy az egészségügyet egy raklap EU-s pénzzel támogatják, így helytelen a fenti "épül le az egészségügy" megállapítás. Bár szó szerint nem írtad meg a véleményed, mégis kivehető szavaidból, hogy több pénz jut az egészségügybe (nem tudom melyik részén dolgozol az orvosi diplomáddal), mint korábban. Az EU-s pénzek pedig 2020 után sem lesznek zárolva, csak valamennyivel kevesebbet kapunk (ha jól tudom ennek mértékéről még nem is döntöttek).


"legelkötelezettebb fideszes sem tudja érvekkel ezt megcáfolni,"


Sajnálattal látom, hogy egy mondatom alapján leírtál és levontál egy általános megállapítást. Pedig azt hittem, hogy egy értelmiségi ember nem általánosít :) Az meg hogy szerinted van valami, az közel sem jelenti azt, hogy van is.


"Ezt egy másik kommentelő már megcáfolta az ominózus kérdés alatt."


Nem tudom melyikre gondolsz, de várnám azt a statisztikát a választási adatok felhasználásával, ahol van olyan korcsoport, ahol az Ellenzékre szavaztak többen.


"Ez csak személyes tapasztalat volt."


Értem, tehát általánosítasz. Aki nem ért veled egyet, az hülye, ugye? :) Ez a baj ezzel, semmi más.


"Jobboldali vagyok."


Jobboldali elveid vannak max, csak akkor nem értem, miért a balra húzó Jobbikra szavazol.


"akivel még jókat lehet vitázni."


Ja, biztos jókat vitáztok, "igen, a kormány lop, mondjon le" "ne csak mondjon le még akasszuk is fel őket" "igazad van" - el tudom képzelni :D


"az elcseszett választási rendszerről"


Vitatkozhatnánk a még elcseszettebbnek gondolt francia és angol választási rendszerről, ha gondolod... de az gondolom szerinted demokratikus és nyugati gondolkodású.


"Fidesz uszító és hangulatkeltő tevékenységének."


Az a baj, hogy te csak folyton a mocskos Fideszt emeled ki. A végén valahogy mindig ide lyukadsz ki. "Az ellenzék is hibás egy picit, de a Fidesz nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon hibás" - ez a gondolkozásmódod. És itt ez a probléma. Kérdésem továbbra is él, ha gondolod, adhatsz erre is választ:


Az ellenzék miért nem látja már be, hogy a folyamatos mocskolódással, személyeskedéssel, lejárató kampányokkal semmit nem értek el az elmúlt 10 évben?

(És a válasz közben próbáld meg a Fideszt, Orbán Viktort, Habonyt, Mészárost, Lázárt, Kósát, Szilárdot, a választási rendszert, a migránsokat, a gazdaságot, a korrupciót kihagyni, mert semmi köze a kérdésnek hozzá.)

2018. máj. 6. 13:12
 13/13 anonim ***** válasza:
75%
Mivel a kormánypártnak ez nagyon bejött, ők is próbálkoznak ezzel. Csak nem veszik észre, hogy lejárató kampányban és mocskolódásban, a Fidesz és médiái, verhetetlenek.
2018. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!