Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék miért nem látja...

Az ellenzék miért nem látja már be, hogy a folyamatos mocskolódással, személyeskedéssel, lejárató kampányokkal semmit nem értek el az elmúlt 10 évben?

Figyelt kérdés

Olvasom az előző kérdéseket itt a politika kategóriában, miközben szürcsölgetem a reggeli kávémat. Azt látom, hogy az ellenzéki balliberális tábor megint nagyszerű indokokkal és szép hosszú szövegekkel operál. Persze ezek fel is vannak pontozva. Nézzük milyen érveik vannak a balliberális oldalnak:

- Mocskos Orbán, mondjon le.

- Mocskos bólogató Semjén, mondjon le.

- A Rezsiszilárd is mondjon le.

- A lézerjani is mondjon le (ja várj beakadt a lemez).

- A Mészáros is mondjon le (ja várj megint beakadt a lemez).

- A Csok nem jó, mert az ingatlanárak a 2008 előttiekre növekedtek vissza.

- A gazdaság nem jó, mert nem lehet szidni.

- Azegészségügyet meg azoktatást a Fidesz szándékosan verte szét, hogy a fideszeseket neveljünk és a nemfideszesek meghaljanak.

- Korrupció, amit felkapnak és hangosan kiabálnak. De azt egy sem említi meg, hogy a Fidesztől hány ezer választási szavazatot vett el jogtalanul a kúria.

- "az internetes fórumok nagy része főleg a fiatalok játszótere, és az gyengébb bázisa a fidesznek," - kedvencem, tetszik, hogy tisztában van a balliberális banda azzal, hogy minden korcsoportban a Fideszre szavaztak a legtöbben. Ja, választási csalás? Persze, azt a legegyszerűbb mondani :))

- "sok fideszes nem igazán tudja megindokolni, hogy miért is fideszes" - igen, ezt is sokszor hallottuk már.

Aki fideszes az agyhalott, önkívületi állapotban van, kimosták az agyát az UFÓ-k, tudjuk. Bezzeg a balliberálisok, azok az okos emberek...

- "előbbinek folyománya, hogy akik kommentelnek, gyakran csak arctalanul vagy kamu profilokból mernek írni" - leírja a gyakorikérdések.hu-n név nélkül, grat, bátor balliberális harcos :D

- "A poén az hogy van olyan város ahol "tarolt" a fidesz de egyetlen fidesz szavazót sem találsz" - hát persze :D ha balliberális lennék, az én ismeretségi körömben sem találnék fideszest.

- "A tanyan nincs net. Jon az M1, lehet nezni, oszt jooovan." És ez a komment 75%-ra van értékelve. Gratulálok. A balliberálisok lenézik a vidéket, és így akarják, hogy rájuk szavazzon akárki is. Komolyan, nem érzitek a logikai bukfencet?


Miért nem veszitek már észre, hogy csak a Fidesztől tudnátok választókat elcsábítani, de őket szidjátok közben? Komolyan, ez felháborító már, amit műveltek. Szidjatok politikusokat, rendben. Na de választópolgárokat lebirkázni, mocskolni, személyeskedni, tanyán élő bégető vidékinek nevezni?



2018. máj. 6. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
A fidesz elpusztította az origot, felőlem azt csinálnak amit akarnak egy legalja fertő lett mióta kormány kézben van.
2018. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Volt olyan hogy 1 nap alatt 10-20 migráns cikket írtak ki, 3-4 éves videókat raknak be mintha új lenne.


Szerinted ha egy wevlapon ennyire átlátszóan hazudnak hogy még én is észre veszem, akkor máshol nem hazudnak? Te meg leírod a sok hazugságot?

2018. máj. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem rossz helyre írtad, mert semmi összefüggés nincs a kérdés és a válasz között.
2018. máj. 6. 09:41
 4/13 A kérdező kommentje:

#2. "Te meg leírod a sok hazugságot?"


Nagy érv. Megy a fenti listába.

2018. máj. 6. 09:43
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem is tudom ki reklámoz valami csúnya öregembert minden egyes plakáton, meg ki beszél reggeltől estig a migránsokról? A fidesz előtt senki se tudta hogy ki az a soros. Most se tudja senki de a nevét meg a fejét már mindenki látta.


Migránsok 10 évvel ezelőtt is voltak, már akkor is volt olyan európai város ahol 51%-os többségben voltak.


Érdekelt valakit? Nem.

2018. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

A te szent nemzeti keresstyény orbánod 1szerűen kihasználta az emberek butaságát. Szerintem a migráns szót se ismerték.


Erre húzták fel az egész kampányt és folytatják tovább a végtelenségig mert a proli magyarokat ezzel nagyon jól meg lehet venni. Rettegjen mindenki a migránsoktól.

2018. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%

"Az ellenzék miért nem látja már be, hogy ..."


Nem tudja belátni. Eleve erről ismerik meg a "fajtársukat", hogy az mocskolódik. Ha valaki nem a ballib szóhasználatával él, nem az ő szófordulatait, jelzőit használja, nem az "ellenséget" támadja minden mondatában, akkor az Fideszes, birka, agymosott, stb. Nem is mernek máshogy beszélni, mert a máshogy beszélőket a csorda elmarja. Saját táboruknak beszélnek, nem a választóknak. És ennyire debilek a magiukat okosnak képzelők, hogy ezt képtelenek észrevenni.

2018. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Megtisztelve érzem magam, hogy többször is idéztél :) Mivel megszólítottál, hadd reagáljak.


Az első "érveket" hagyjuk, tisztában vagyok velük, bár picinykét csúsztatsz, ugyanis amikor pl. az eü problémáit említi valaki, akkor az esetek többségében sajnos a saját tapasztalatukból merítkeznek. Én még többet tudnék mesélni orvosi diplomával.


Rezsiszilárd vállalhatatlan, a saját körzetében is, érthetetlen, miért futtatja a Fidesz (ugyanez Rogán, Kósa). Lézerjani nagyon intelligens és rafkós, simán el tudom képzelni, hogy a háttérbe vonulása kikényszerített és nem a saját döntése.


A gazdaságunkhoz az EU-s pénzek és a német autóipar kicsinykét hozzájárul, meg a kifejezetten jó világgazdaság, én azért erre nem verném magam. Állami szférában dolgozom, hozzánk is kiszórtak egy rakat EU-s pénzt, mert el kell verni, és pontosan tudjuk, hogy az EU-s pénzek kifutásával jön az éhkopp (megint), erre is készülünk.


"- Korrupció, amit felkapnak és hangosan kiabálnak. De azt egy sem említi meg, hogy a Fidesztől hány ezer választási szavazatot vett el jogtalanul a kúria. "

B válasz! Igen, igen, nincs összefüggés :) Legalább alátámasztottad azt a korábbi érvemet, hogy sajnos még a legelkötelezettebb fideszes sem tudja érvekkel ezt megcáfolni, marad a "amíg a bíróság nem ítélte el" meg "a másik is lopott" lózung.


"kedvencem, tetszik, hogy tisztában van a balliberális banda azzal, hogy minden korcsoportban a Fideszre szavaztak a legtöbben. Ja, választási csalás? Persze, azt a legegyszerűbb mondani :)) "

Ezt egy másik kommentelő már megcáfolta az ominózus kérdés alatt.


"igen, ezt is sokszor hallottuk már.

Aki fideszes az agyhalott, önkívületi állapotban van, kimosták az agyát az UFÓ-k, tudjuk. Bezzeg a balliberálisok, azok az okos emberek... "

Ez csak személyes tapasztalat volt.


"leírja a gyakorikérdések.hu-n név nélkül, grat, bátor balliberális harcos :D "

Jobboldali vagyok. Szomorúan látom minden alkalommal, hogy a Fidesz ezt a szót hogy kisajátította úgy, hogy a jobboldali jelzők csak torz módon illeszthetők rá.


" hát persze :D ha balliberális lennék, az én ismeretségi körömben sem találnék fideszest. "

Veled ellentétben nem pártpolitikai álláspont alapján szelektálunk a munkatársaink és barátaink között. Van fideszes barátom, munkatársam, sőt olyan is, akivel még jókat lehet vitázni. Igaz ő a fideszes szavazókkal is sokat vitatkozik pl. a korrupciós ügyekről és az elcseszett választási rendszerről, de hát istenem, senki sem tökéletes..


" Na de választópolgárokat lebirkázni, mocskolni, személyeskedni, tanyán élő bégető vidékinek nevezni?"

Az én számat (billentyűzetemet) ilyen soha nem hagyta el, mert rangon alulinak érzem, és egyik oldalról sem tartom helyesnek. Sem az agymosottazást, sem a lipsizést. De ne haragudj, ahol egy miniszterelnök olyan megjegyzéseket enged meg magának a parlamentben nyilvánosan, hogy " ön szép, abból még nem következik, hogy okos is" meg válasz helyett "boldog karácsonyt" kíván, nyilvánosan érthetőnek nevez egy gyűlöletcselekményt illetőleg dől a moslék a kormánypárti sajtó orgánumokból, ott pontosan mit is várunk akár a kormánypárti, akár az ellenzéki szavazóktól...? Az "agymosott" jelző vagy a "lipsi" kifejezés sajnos napaság még a közepesen kulturált formákhoz tartozik, és ebben igen vaskos szerepe van a Fidesz uszító és hangulatkeltő tevékenységének.

2018. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Azért ha mocskolódásról beszélünk, ott a Fidesz élen jár ezekben.

Én az összes többitől nem hallottam együtt annyi mocskot mint a fidesztől.

Mondom ezt úgy hogy én párton kivüli vagyok, egyiknek sem érdekel a hazugsága.

2018. máj. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

"tudnék mesélni orvosi diplomával"


Hogy te mennyire nagyon de nagyon okos vagy. Kár hogy semmi értelme annak amit írtál. Én végigolvastam de valahogy nincs benne tartalom, csak szöveg. Ne legyél már ennyire intelligens, köszi.

2018. máj. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!