Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetnék én is Fideszes?

Hogyan lehetnék én is Fideszes?

Figyelt kérdés
Egyik párt vagy ideológia mellett sem vagyok elköteleződve, viszont az ellenzéket favorizálom a Fidesszel szemben. Az elmúlt nyolc évben rengeteg olyan ügy volt, ami után biztosra vettem, hogy senki sem fog a Fideszre szavazni, viszont mégis kétharmad lett 2014-ben és 2018-ban is. Ilyenkor mindig magamba néztem, mi van, ha mégsem nekem van igazam? Mi van, ha tényleg a Fidesz a jó oldal? Mi van, ha tényleg én vagyok az ostoba, és nem látom, hogy mennyi jót tesz az országgal? Elegem van abból, hogy mindig a vesztes oldalon állok, ez iszonyatosan lehangol és frusztrál. Próbálom a Fidesz jó oldalát nézni, és próbálom pozitívabban látni. De egyszerűen nem megy, mert rögtön utána meglátom a Kósákat, Jurákkatákat, Rogánokat, Bayereket, Habonyokat, helyi kiskirályokat, sorosplakátokat, betelepítési kötvényeket, és egyszerűen felfordul a gyomrom. Szóval kedves Fideszes honfitársaim, hogyan térhetnék át én is a "jó" oldalra?

2018. máj. 7. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha neked ez ekkora probléma, próbáld a politikát hanyagolni.
2018. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Ne kérdezz ilyen bonyolultan, nem fogják megérteni.
2018. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Ne gondolkozz, nézd sokat a közszolgálati tévét, próbálj meg jobboldalivá válni (a Fidesz persze nem az, de ez a Fidesz-hívők tudatáig nem jut el, csak annak látszik a felszínen).
2018. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Nem fogom elolvasni, hosszú és unalmas.

Mi lenne, ha egyszerűen belépnél a pártba?

2018. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Jó vagy rossz oldal csak a mesében létezik politikában viszont érdekek vannak amely személyenként változó hogy kit mellik párt ideológiájával tud azonosulni de nincs olyan hogy jó és rossz. mivel olyan párt amely mindenkinek megfelel nem létezik.
2018. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Fideszesnek születni kell. Annyira speciális adottságok szükségeltetnek ahhoz, hogy valaki a Fidesz nevű párttal közösséget tudjon vállani, hogy szerintem add fel máris, ne kínozd magad.
2018. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
22%
Imádkozz térden állva napnyugtakor Kelet felé!
2018. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Az egymilliós elithez nem lehet csak úgy csatlakozni. Bár ha határon túli vagy vagy közmunkás, esetleg mélyszegény roma akkor a választások napján te lehetsz a sztár, hoznak visznek, pörkölt, feles, tánc a parkban...
2018. máj. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Egyél gulyást, igyál pálinkát járj templomba úgy, hogy közben mindenkit lenézés és arrogáns vagy, vasárnap ne menj boltba és járj vadászni.
2018. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mar én is gondolkodtam, de nekem sem megy, igy aztán nem is erőltetem.
2018. máj. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!