Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan fideszes, aki...

Van olyan fideszes, aki egyáltalán nem hisz a Soros-terv létezésében és mégis a fideszre szavazott?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 29. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Én.

Azt se tudom pontosan mi az a Soros terv.

2018. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

A Soros terv a fidesz kitalációja, amely lehetővé teszi, hogy olyan listákat hozzon létre, melyben embereket gyanúsít meg alaptalan vádakkal, vagy akár szankcionálhat is. A régi "szép" időkre hajazó módszer.


A lényege annyi, hogy adott egy csúnya gonosz bácsi, aki szabadidejében pont Magyarországgal foglalkozik, mert mi egy hatalmas nagy, erős, európai ország vagyunk, és itt szövi gonosz terveit és ad kerítésvágót Szél Bernadett, Gyurcsány Ferenc, Vona Gábor és Simicska Lajosnak, hogy amikor a határőrök elfordulnak, akkor kilopózzanak, és drótvágósdit játszanak.


Legalábbis a megvezetett magyar ember ebben hisz. A valóság az az, hogy egyszerűbb inkább a 40-es átlag IQ-val leülni a TV elé, "mocskos bogrács-migráncs"-ozni egyet, majd elégedetten lefeküdni aludni, mintsem gondolkodni.

2018. ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%

Pedig már az osztrák alkancellár is ezt mondta, biztos sok M1-et nézett:


"Soros György támogatása a bevándorlók Európába juttatása kapcsán nem pletyka, hanem tény"



[link]

2018. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Sőt, azt is mondták, hogy a föld lapos, illetve ez az idióta, aki hamarosan színre lép, azt is mondta, hogy Einstein elmélete téves. Nem kell ám mindent elhinni. :)
2018. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
A Soros-terv a globalizmus és az ehhez szükséges multikulturalizmus támogatásának a szinonimája. Ami egy valós törekvés a balos EU-s kormányok és az ezért náluk lobbizó üzletemberek részéről. Úgyhogy ez nem hit kérdése. Max. azon lehet vitázni, hogy van-e értelme Soros-tervnek hívni, de gondolom azért van erre szükség mert sokkal könnyebben érthető mintha globalizmusnak hívnánk.
2018. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Én fordítva:


Maximálisan hiszek a Sorod-terv létezésben, mert nyitott szemmel járok szerte a világban. Csak a hülye nem látja, vagy akit lefizettek, hogy ne lássa!

Ellenben a Jobbikra szavaztam.

Ilyenkor mi van?

2018. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Azt, hogy legalább az X-et képes voltál jó helyre tenni, függetlenül attól, hogy túlságosan is csukott szemmel jársz a világban.
2018. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Soros terv van aminek lényege Európa teljes lezüllesztése,és népességcseréje arabokra -négerekre. Mivel ezek a fajták szaporák minimum 3-4 gyerek,ellentétben az europai emberekkel ahol 1 vagy 2 ,egyszerű matek hogy néhány évtized alatt lenyomják az "őslakókat" létszámban.
2018. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#7

Köszönöm a bírálattal kevert elismerésed, már nagy szükségem volt rá! Eddig olyan kis tudatlan, elveszett voltam ebben a nagy világban! :D

2018. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem a migráció miatt szavaztam a Fideszre.
2018. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!