Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Orbán élni fog...

Szerintetek Orbán élni fog még 2022-ben?

Figyelt kérdés
Ha mégse élne már akkor ,akkor le lehetne váltani a Fideszt?

2018. máj. 7. 19:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem igen.
2018. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem élni fog, és nem lehetne.
2018. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, hogy az utódja még népszerűbb lesz, az én favoritom Gulyás Gergely. De az elég valószínűtlen, hogy Orbán Vikor ne éljen, az inkább elképzelhető, hogy viszavonul a miniszterelönökösködéstől.
2018. máj. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
Ez a mocskos bűnöző sosem fog visszavonulni.
2018. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
14 éves fiú vagyok és az iskolában még a választások előtt erről beszéltek a tanáraink hogy a mi jövőnk is tőle függ hogy le legyenek váltva, szüleink szavazzanak ellenük stb..
2018. máj. 7. 20:19
 6/22 anonim ***** válasza:
40%

Haha, kedvencem nekem is az volt az iskolában, hogy azt mondták, hogy tanuljunk meg önállóan gondolkodni és értelmiségivé válni... de amikor valaki nem a tanár álláspontján van, akkor meg megbuktatja, mert fúj fideszes :D :D

Az oktatást reformálni kéne tényleg... a balosokat (legalábbis akik az oktatásba beleviszik a politikát) ki kéne tenni onnan...

2018. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

"14 éves fiú vagyok és az iskolában még a választások előtt erről beszéltek a tanáraink hogy a mi jövőnk is tőle függ hogy le legyenek váltva, szüleink szavazzanak ellenük stb.."


Eleve törvényt kellene hozni hogy az iskolában ne lehessen politikai eszméket terjeszteni 18 év alatti diákok körében.´

2018. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
#7: Na ja, de azért az is jó lenne, ha ilyen értelemben, a templomokban sem "terelgetnék a nyájat".
2018. máj. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Naná, mint Marci Hevesen.
2018. máj. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

" Na ja, de azért az is jó lenne, ha ilyen értelemben, a templomokban sem "terelgetnék a nyájat"."


Templomba az megy aki akar, akinek nem tetszik akkor nem megy. Ez a lényeg abban az ember választhat viszont iskolába kötelező járni

2018. máj. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!