Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen hatással lesz hosszú...

Milyen hatással lesz hosszú távon az ország mentálhigiénés állapotára, hogy 2,7 millió ember teljes elkeseredettségben és tehetetlen frusztrációban van tartva?

Figyelt kérdés
2018. máj. 10. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Minden demokráciában úgy van, hogy van, akinek nem nyer a pártja. Értelmes ember ezt hamar feldolgozza, lapoz egyet és megy tovább az élet.
2018. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem inkább itt a te mentálhigiénés állapotodról van szó, mert azt hiszed, hogy 2,7 millió ember teljesen elkeseredett és frusztrált lett attól, hogy az inkompetens ellenzék nem válthatta le a zorbánékat.



Megnyugodhatsz, nincs ilyen gond. Az ellenzékre szavazók nagy többségében teljesen normálisak és tökéletesen képesek kezelni azt, hogy más van kormányon, mint akiket ők akartak volna. Eddig is meg tudták oldani.


Neked viszont javasolnám hogy nyugodtan fordulj szakemberhez. A jóga sem rossz.

2018. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%

"2,7 millió ember teljes elkeseredettségben és tehetetlen frusztrációban van tartva?"


Forrás?

2018. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Mindenkit lepontoztok aki nem szidja a Fideszt?
2018. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Fideszesek lehetnétek megértőbbek. Az emberek bele vannak betegedve a választási csalásba, ezen nem kellene gúnyolódni. Hatalmas sokk szembesülni azzal, hogy az orosz típusú választások lesznek ezután nálunk is. Ezt egy demokráciába születőnek azért meg kell emészteni.
2018. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Nézd, én sem a Fideszre szavaztam és nem örültem az eredménynek, főleg a 2/3- nak. Viszont a mentálhigiéniás állapotomra ez nem igazán van kihatással, de még csak frusztrált sem vagyok emiatt. Persze, lehet, hogy csak azért, mert nem igazán ért váratlanul a dolog.
2018. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Ja, hát ha valaki a "választási csalással" csapja be magát még azután is, miután kiderült, hogy egyedül a Fidesz bukott egy mandátumot a Kúria hibás döntése miatt, akkor annak már tényleg súlyos az állapota, oda szakember kell.
2018. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy egy "demokráciába született" valaki hogyhogy nem képes feldolgozni, hogy 49,6%-os szavazati aránnyal nyilván a Fidesz nyerte meg a kormányzás jogát, s ez minden demokrciában így lenne? Lehet, hogy az ellenzéki szavazók tényleg mentális és lelki sérültek?
2018. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

" 49,6%-os szavazati aránnyal nyilván a Fidesz nyerte meg a kormányzás jogát, s ez minden demokrciában így lenne? Lehet, hogy az ellenzéki szavazók tényleg mentális és lelki sérültek?"


Angliában 4/5-el nyert volna a Fidesz és az elvileg a demokrácia mintapéldánya...


amúgy a fIdesz 50%+ felé ment a határontúliak átszomolásával -.-

2018. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem lőtték ki a tüntetők szemét senkinek tegnap, amikor egyetemi tanárokat, püspököket akartak meglincselni. Ilyen gyűlölet van ma
2018. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!