Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka, hogy Gyurcsány az...

Mi az oka, hogy Gyurcsány az elmúlt években folyamatosan elakad a beszédében?

Figyelt kérdés

Korábban a baloldal legkomolyabb szónokának tartották, az elmúlt hónapokban, években viszont több minősíthetetlen beszédet, riportot, megszólalást adott, félmondatokat tudott csak elmondani.

Mi az oka ennek? Szerintetek mentálisan épül le Gyurcsány, öregszik? Alkoholproblémái lehetnek?



2018. máj. 11. 21:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Olvassál kevesebb balliberális médiát, meg nézz utána az ország gazdasági adatainak, főleg 2002-2010 között, aztán majd kijózanodsz!
2018. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Tisztában vagyok a gazdasági mutatókkal. Igaz, azzal is, hogy mely esetben milyen árat fizettünk érte...

Mondhatnám viszontválaszul, hogy olvass kevesebb propagandasajtót és előtted sem marad titokban a valóság, de nem mondom. Ugyanis nem mondtad, mely sajtótermékekből informálódsz, így nem tudhatom. Igaz, én sem mondtam, sajnálatos módon ez téged a legkevésbé sem zavart.

2018. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Élég egy KSH adattár.12 és félezer milliárd államadósság, már önmagában sokat mond, az eredmény pedig káprázatos.
2018. máj. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Neked bizonyára elég. Nekem kevés. Engem ugyanis érdekelni szokott az is, hogy mi vezet egy adott helyzethez és a kezelése milyen áron történik. De ezzel nem mondok újat, ha olvastad a korábbi válaszomat is. Ennek tükrében pedig máris nem olyan fekete-fehér ez a történet.

A KSH adatairól pedig mindössze két dolog: 1: a GDP-vel is szeretünk dobálózni, miközben aki tanult mikro és makroökonómiát, pontosan tudja, hogy mennyire nem releváns a gazdaság valódi teljesítménye szempontjából. 2, most arról a KSH-ról beszélünk, amelyikről a fidesz minden esetben, ha számára kedvezőtlenek az adatok, elnéző mosollyal nyilatkozza, hogy a statisztika hamisítható, ha pedig kedvező az adat, akkor hordozzák, mint a véres kardot?


Ugyan már...


De ha szabad javasolnom, miután igencsak eltértél (és emiatt már én is) a tárgytól, talán ezt más fórumon kellene megvitatni.

2018. máj. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Mi az oka, hogy Gyurcsány az elmúlt években folyamatosan elakad a beszédében?


A pia...

2018. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!