Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán beszedéinek miért van...

Orbán beszedéinek miért van olyan hangulata mintha az MSZMP központi bizottságának az ülésén lenne az ember?

Figyelt kérdés
2018. máj. 12. 05:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%
A magyarok többségének igazából sosem volt baja az atyáskodó szocializmussal, sőt megszűnése után hatalmas igány lett rá. Erre jött rá Orbán, ezért próbálja abban a szellemiségben vezetni az országot.
2018. máj. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Miert, olyan? En nem tudom, mert egy ilyen ülésen sem vettem részt...
2018. máj. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Most néztem meg. A Központi Bizottságnak volt vagy száz tagja, és volt vasutas, kohász, falusi iskolaigazgató, szerelő, művezető. Aztán az egyetemi rektorok, nagyvállalatok igazgatói, MTA valakije, főszerkesztő újságnál, miniszterek, bankigazgató, és ezek nyugdíjas változatai.


Volt még egy Orbán nevű is, gyógyszergyári vezérigazgató.


A még élők közül miért is ne lehet(né)nek itt a gyk-n is.


Ha tényleg olyan volt a KB ülésén a hangulat, mint OV beszédei, akkor elég jó lehetett.

2018. jún. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!