Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek sem kell anyagi...

Szerintetek sem kell anyagi biztonság a gyermekvállaláshoz?

Figyelt kérdés

Böjte Csaba szerint:


"A családalapításhoz nem anyagiak kellenek, hanem szeretet, bátorság és élő hit a gondviselő Istenben, a többi megadatik!"


Szóval innentől kezdve irány szűlni a jövő közmunkásait a nyomorba!!!



2018. máj. 12. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Megadatik: azaz szülj a semmire minél több gyereket, majd viktor utalja a segélyt. Majd nézd meg, kik mennek el szülni ilyen feltételek mellett....
2018. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
"...a többi megadatik!" Hát persze, ha meg mégsem, így jártak...
2018. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom Böjte Csaba közmunkából él Biharnagykállón a fideszes polgármesterke önkényének kiszolgáltatva és tapasztalatból mesél.
2018. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"élő hit a gondviselő Istenben"


Na ezzel tele a padlás, mégsem olcsóbb a kenyér meg a pelenka...

2018. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Maraság. Persze csak a legideálisabb körülményekre várni se mindig jó mert mire meglesz lehet ötven leszel. Fene tudja, bizonyos fokú anyagi biztonság kell az biztos
2018. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyit a szólásszabadságról. Az én válaszomat már törölték is. Kinek a kicsiny lelkivilágába tiportam bele az igazsággal? Gratulálni tudok.
2018. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kinek mit jelent az anyagi biztonság.

Én és a legidősebb testvérem albérletbe születtünk, autót csak a 4. gyerek után vettek a szüleink.

Mind a 4-en jelenleg diplomásak vagyunk, és az átlagfizetés fölött keresünk, soha nem éheztünk vagy fáztunk.

Mondjuk pl. külföldön csak 14 éves koromban voltam először, de nem gondolom, hogy jobb lett volna pár külföldi úttal több, ha cserébe pl. nem született volna meg a két legfiatalabb testvérem.

2018. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rendben, induljunk ki Böjte Csaba állításából: a családalapításhoz valóban nem kellenek anyagi javak. A fenntartásához már annál inkább! Mert bemehetek én a boltba tápszerért, meg pelenkáért a hatalnaa hizemmel, bátorsággal felvértezve, de arra egyiket sem fogok kapni. Viszont a családot etetni kell, ruházni, fedelet biztosítani a feje fölé, ami szintén nincs ingyen, nem beszélve a víz és villanyfogyasztásról, amit megintcsak nem adnak szetetetre, de legutolsó információim szerint bátorságra és hitre sem.

Ezek a kijelentések csak arra jók, hogy a szelíd emberből is kivarázsolják az állatot.

2018. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!