Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti tényleg nem...

Fideszesek, ti tényleg nem szeretnétek, ha ti és az ország lakói jobban élnének?

Figyelt kérdés
Mert így nem fognak. A Fidesz 8 éve alatt számottevő fejlődés nem volt, a szomszédos országokban is sokszor nagyobb volt a fejlődés. És nem, ez nem Gyurcsányék miatt van. A hatalom és a pénz mellett a kormányt nem igazán érdekli más. Több tisztességesebbnek tűnő, még tiszta pártra lehetett volna szavazni (pl. Jobbik, LMP, Momentum, Kétfarkúak, FKGP, stb., de elsősorban a valóban nemzeti Jobbikra). Miért jó az, hogy rosszul élnek az emberek? Hogy nyomorog több millió ember?

2018. máj. 15. 15:03
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
54%

Ellenzékiek!

Jöttök mindig ezzel a kampánycumival, mert ebbe tudtok kapaszkodni, közben ez egy baromság!

Saját magatokat hazudtoljátok meg vele, hiszen ha az országban csak Fidesz kampány és plakát volt, akkor ti miért nem a Fideszre szavaztatok?

Az embereknek kialakult véleménye van és aszerint fog szavazni, legyen akármilyen ellen kampány vele szemben!

Én olyan helyen lakom, ahol Fidesz plakátot nem is láttam, csak ilyen-olyan ellenzékit, mégsem jutott eszembe az ellenzékre szavazni.

A TV-ben is becsülettel megnéztem az ellenzéki csatornákat is, amikor éppen meg akartam hányatni magam, de ettől még nem lettem ellenzéki.

Ki a francot befolyásol a kampány? Szakadjatok már le erről!

2018. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 Koplárovics Béci ***** válasza:
93%
Nem vagyok oda a fidezsért, de... Ha attól várnám, hogy én jobban éljek, hogy éppen milyen kormány van, akkor besavanyodott alkoholistának kéne lennem... Nos akármilyen is a fidezs kormány, akármennyire is ellenzéki vagyok, ki merem jelenteni, hogy jobban élek, mint 8 éve. Nem, ehhez a fidesznek nem nagyon van köze. És igen, mindezt Magyarországon. És semennyire sem érzem magam különlegesnek ahhoz, hogy ez egyedi lehet. Tehát ha te úgy érzed, hogy rosszabbul élsz, akkor a hiba elsősorban benned keresendő, és tökmindegy hogy milyen oldali, milyen színű kormányunk van.
2018. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
56%

Sosem fejlődött az ország olyan ütemben, mint a fidesz-kormányok idején. Ezt időnként ti sem tagadjátok, csak olyankor hozzáteszitek, hogy úgy könnyű, ha nincs válság, bezzeg szoci-időkben mindig válság van. Igaz, hogy olyankor válság ide, válság oda, a régió többi országa elhúz mellettünk, de ezt szeretitek a jobboldali kormányok idejére datálni. Pedig nem lenne olyan nehéz utánanézni, mikor szakadtunk le, és mióta tartjuk a lépést.

Az Eu-s pénzekre is szerettek hivatkozni, hogy úgy könnyű fejlődni. A következő gondolatotok meg az, hogy mindet ellopják. Ha ellopják, hogy építkeznek belőle?

Szeretitek hangoztatni, hogy mindenki menekül az országból. Ha kicsit tájékozódnátok, kiderülne számotokra is, hogy a környező országok közül Magyarországon a legkisebb az elvándorlás.

Kb. minden szavatok hazugság, én csak arra lennék kíváncsi, hogy tudjátok is, vagy ennyire buták vagytok.

2018. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
89%

#23

Minden szavad igaz Rudi, csak annyival egészíteném ki, hogy EU-s pénzeket nem csak a Fidesz kapott, azokkal mi lett?

Mert felmutatni semmit nem tudnak!

Mi van a Kormánynegyeddel és az abba invesztált állítólagos milliárdokkal?

Se Kormánynegyed, se pénz!

2018. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
57%

"Kb. minden szavatok hazugság, én csak arra lennék kíváncsi, hogy tudjátok is, vagy ennyire buták vagytok."


Dehogy tudják!

Most azon megy a hőzöngés, hogy Orbán kereszténydemokráciát akar és az milyen borzalom!

Közben fenyegetőznek, hogy kitelepülnek Németországba, meg Ausztriába, de annyi eszük nincs, hogy mindkét országban kereszténydemokrácia van, ahogy az EU-ban egy-két kivételtől eltekintve, a jóléti államokban mindenütt.

2018. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
63%

"csak annyival egészíteném ki, hogy EU-s pénzeket nem csak a Fidesz kapott, azokkal mi lett?"


Úgy ellopták, hogy egy nyomorult stadion vagy kisvasút se épült belőle. Most meg még arra is maradt.

2018. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
79%

"Dehogy tudják!"


Én nem mondom, hogy olvassanak 888-at meg nézzenek M1-et a 444 meg az ATV helyett, de legalább olvasgassanak adatokat, tényeket, statisztikákat, akár külföldieket. Bérekről, GDP-ről, foglalkoztatottságról, inflációról, kórházi várólistákról, CT-k mennyiségéről, bármiről. Ha már ilyen határozott véleményt fogalmaznak meg.

2018. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

Nem csak a kormánytól kell elvárni a magasabb életszínvonalat az egyénnek, de a nagy tömegek számára kulcsfontosságú az ország gazdasági állapota. A jól keresők is sokkal jobban keresnének, ha a gazdaság jól teljesített volna eddig. És nem nyomorogna több millió ember hónapról hónapra, a hónap végén krumplin élve. És számos terület sokkal jobb állapotban lenne, pl. egészségügy, szolgáltatások, közhangulat, közoktatás, stb. stb.

Ez a marha nagy fejlődés maximum 4%-os volt évente, de még mínuszos is volt a Fidesz idején is jóval a válság csúcspontja után is. Ezzel semmit sem érünk el. Más országok 3-4-szer (!!!) annyit fejlődtek az elmúlt évtizedben. Na az fejlődés. De nekünk azokat is simán le kellett volna hagynunk azokkal az adottságokkal, amelyekkel rendelkezünk. Igaz, nekik is jobban kellett volna fejlődniük valószínűleg, biztos ott is vannak korrupt kormányok, ha nem is ennyire korruptak. (Nálunk rendszerváltás se nagyon volt.)

2018. máj. 15. 18:48
 29/50 anonim ***** válasza:
94%

#28

Szűzanyám Kérdező, neked aztán tényleg felesleges bármit is írni, mert mantrázod a betáplált szöveget!

Akikre hivatkozol országok, ott nem vettek át 4 évente leürített, adóssággal terhelt, csőd szélére vitt lerabolt országot, hanem tudtak egyenletesen fejlődni.

De többet már nem szólok, mert bizonyítottad, hogy teljesen felesleges!

(Olvass, tájékozódj, láss, saját kútfőből!)

2018. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
29, a Fidesznek volt 8, azaz NYOLC éve. Igaz, nagy az államadósság, de azért ennél sokkal több volt elvárható. 98-as kormányzásuk alatt sem volt valami nagy fejlődés. Akkor már sosem lesz fejlődés Gyurcsányék miatt? Máshol sem volt feltétlenül egyenletes a fejlődés. A Fidesz az elmúlt 8 évben sok esetben nagyon rövid távon tervezett gazdaságpolitikában is. Gondolt egyet, és adókat vetett ki például.
2018. máj. 15. 19:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!