Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor sokszor azért...

Orbán Viktor sokszor azért nem vitázik, és nem válaszol a hozzá feltett kérdésekre, mert a válasz nem szerepel a kis papírocskáján?

Figyelt kérdés
2018. máj. 15. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Inkább azért, mert "a választóim feljogosítottak arra, ismétlem feljogosítottak, hogy azt csináljak amit akarok, és nem tartozom magyarázattal ismétlem nem tartozom, hiszen én vagyok a király".
2018. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Pontosan. Nincs megírva a válasz.
2018. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Diktátorok nem vitáznak, mert nincsenek rászorulva.
2018. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Egyszerűen bizonyos szint alá nem süllyed le. Értelmes, tárgyszerű kérdést soha nem ignorál, úgy tapasztaltam.
2018. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Kicsit másképp is lehetne fogalmazni. Szimplán van pár dolog ami kellemetlen neki, szóval inkább hárít. Az ellenzék pedig nem tudott komoly alternatívát nyújtani, ezek ellenére sem.
2018. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

Ha normális, értelmes kérdést kap, akkor válaszol.


Abba is beleköttök mindig, minek menjen bele olyan vitba, ahol már előre tudja, hogy csak a tiedhez hasonló trollkodás vagy éppen szándékos hazugság?

2018. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Azért nem válaszol minden hülyeségre, amiért már én sem válaszolok itt a Gyakorin sokszor, pedig az ő ideje drágább mint az enyém. Fárasztó és teljesen felesleges falra hányni a borsót és a kutyaugatás sem hallatszik az égig!

Ez is csak egy kísérlet volt részemről, vedd úgy, hogy itt sem voltam!

2018. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezt nekünk honnét kéne tudni? Nem látunk bele a fejébe.
2018. máj. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%
Még a himnuszhoz is kis papír kell neki.... :DDDDD
2018. máj. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
#6: "Ha normális, értelmes kérdést kap, akkor válaszol." Na igen, ha mast nem is, legalább ennyit: "Boldog Karácsonyt!"...
2018. máj. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!