Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg egy migráns által...

Tényleg egy migráns által eldobott szendvics miatt alakult ki Magyarországon a sertéspestis?

Figyelt kérdés
Ez tényleg megtörtént vagy ez megint csak egy migránsellenes agymosás/propaganda?

2018. máj. 16. 14:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
9%

#8


Amit belinkeltél az egy cikk.

Azon cikk szerint mondta ezt az agrárminiszter.

Azonban nincs ott semmi, ami megmutatná, hogy valójában mit és hogyan mondott. Igen elgondolkodtató, hogy a többi dolgot, amivel ezt cáfolják vagy hülyeségnek állítják be azt viszont idézik.

Nem kellene mindenegyből elhinni, csak mert azt írta a kedvenc újságod, hogy így volt.


#9


Mitől lenne öngól?

Én mondtam?

A marhaság az marhaság, mindegy ki mondta.

sak ti hiszitek azt, hogy aki kormánypárti az kritikátlanul elfogad mindent ami onnan jön.

2018. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%
Az igen! Takács Zs5 most szintet lépett, már ott tart, hogyha nem kormánypárti sajtó ír valamit, az nem is igaz. Azért ez ijesztő, és a durva, hogy a fideszesek az utóbbi időben egyre jobban mennek bele és bele ebbe, tehát simán elképzelik, hogy a gonoszellenzékilibsisorosista portál csak úgy meghamisítja egy miniszter szavait kockáztatva ezzel sajtóperek, helyesbítések, bírságok sokaságát.
2018. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%

"Amit belinkeltél az egy cikk.


Azon cikk szerint mondta ezt az agrárminiszter.


Azonban nincs ott semmi, ami megmutatná, hogy valójában mit és hogyan mondott. Igen elgondolkodtató, hogy a többi dolgot, amivel ezt cáfolják vagy hülyeségnek állítják be azt viszont idézik.


Nem kellene mindenegyből elhinni, csak mert azt írta a kedvenc újságod, hogy így volt."


Több hírportál is jelen volt a rendezvényen, és mind külön-külön beszámolt róla, hogy valóban elhangzott.


"Mitől lenne öngól?


Én mondtam?


A marhaság az marhaság, mindegy ki mondta.


sak ti hiszitek azt, hogy aki kormánypárti az kritikátlanul elfogad mindent ami onnan jön."


Pedig nagyon úgy néz ki, amikor itt a Tiborczokat meg Mészárosokat is védelmezed a kisregényeidben.

2018. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

#12


Mutasd már meg légyszives, hogy mikor és hol írtam olyat, hogy nem igaz csak mert nem kormánypárti???

Már ennyire sem telik, hogy legalább ilyenkor ne hazudj?

2018. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
21%

#13


Egy link volt a válaszban, tehát arra reagáltam. Majd ha ott lesz másik is, akkor arra is tudok/fogok reagálni.

A Jóisten is hallhatta, remélem azt nem várod el, hogy én kérdezzem meg tőle, mit, ha ti állítotok valamit.


Mikor is védelmeztem én Mészárost vagy Tiborczot?

Van némi előnyötök velem szemben, ugyanis én névvel vállalom a véleményem. Akkor legalább nem kellene velem azonosítani másokat. Nálatok, így névtelenül, nem lehetséges.

2018. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
86%

Drága Takács Zs5 ezt írod:


"Azon cikk szerint mondta ezt az agrárminiszter.


Azonban nincs ott semmi, ami megmutatná, hogy valójában mit és hogyan mondott.


Nem kellene mindenegyből elhinni, csak mert azt írta a kedvenc újságod, hogy így volt."


Ha ezt lefordítom fideszes-magyar tolmácsgéppel, (ilyen a valóságban nincs ez szarkazmus a részemről) akkor én ezt úgy értem, hogy te kételkedsz az eset valódiságában, ezt pedig azzal támasztod alá, hogy nem kell elhinni csak mert ez vagy az a lap írta, a lappal pedig az a baj, hogy nem a Fideszhez hű média része.

Egyébként ne bántódj meg, de tőlem tudjad, nagyon tájékozatlan vagy, ha nem tudtál erről, illetve arra sem vagy hajlandó, hogy beírd a Google be, hogy sertéspestis, szendvics, migráns. Mert láthatóan ezt továbbra sem tetted meg, azt hogy a HírTv még egy gyors interjút is csinált a miniszter jelölttel, amiben gyakorlatilag megismétli a kijelentést, csak már nem a migránsszendóra kiélezve a mondanivalót. Afölött is elsikkadsz. Még valmi, te újabban a gyakorin lasz, vagyis minden második kérdés alatt látlak, amint végigolvasok, ez már a vagy a negyedik-ötödik kérdés a migránsszendóról, még azokat se olvastad?

2018. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
27%

#16


Tudod nekem van az a rossz szokásom, hogy azt írom le amit gondolok és nem kell lefordítani, mert pontosan azt jelenti amit gondolok.

Márpedig nem írtam olyat hogy hazugság lenne csak mert nem fideszes a média ahol megjelent.

Hogy te hogyan értelmeed, az legyen a te dolgod, de ne add az én számba, kifejezetten akkor nem, ha utána külön válaszoltam, hogy nem, nem írtam ilyet.


Nem mindig ti siránkoztok azon, hogy a fideszesek mindent elhiszenek amit a kormánymédiában hallanak?

Most leírtam azt, hogy nem kell mindent elhinni csak mert a kedvenc médiád mondta. Mert te amúgy mindig elhiszed?

Én nem.


Igen vicces amikor saját magadnak mondasz ellent ugyanabban a szösszenetben. Egyszer leírod, hogy én mindig itt vagyok, meg mindenhol kommentelek, majd rögtön szememre hányod, hogy alulinformált vagyok, mert nem vettem észre és nem olvastam a másik 5 olyan kérdést ami a témában itt megjelent?

Értelmes ember tudja, hogy ha nem láttam azokat a kérdéseket, akkor nem is voltam mindegyiknél kommentelni, ergo nem vagyok a gyk-n állandóan. De nem baj.


Amúgy nem tűnt fel neked, hogy valaki más kezdte ezt a migráns meg szendvocs témát felvetni? Miért rajtam kéred száon, hogy nem tette ide a nyilvánvaló híreket, ha már szóba hozta?

Most tényleg az a bajod, hogy amikor felhoz valaki egy linket, akkor arra reagálok és nem száz másikra, amiket nem hozott elő????

2018. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hogyan lehetne bizonyítani akár azt, hogy igen, akár azt, hogy más volt?


Csak azt tudjuk, hogy valahogyan vaddisznókba belekerült a kórokozó. Hol van ilyen kórokozó? Onnan került olyan területre, ahol a vaddisznó(k) elkapták. A vaddisznó megeszik minden útjába kerülő élelemnek megfelelő dolgot.


Ajánlom mindenki figyelmébe, hogy általában ott kell az okot keresni, ahol profitálnak a létrejött következményből.

2018. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ezt az agrárminiszter mondta a bizottsági meghallgatásán. Vicces ciklus elé nézūnk, lassan nem marad kormánytag, akinek a száján ne szaladt volna ki valami hajmeresztő csacskaság.
2018. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
2018. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!