Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán túlélne politikailag...

Orbán túlélne politikailag egy őszödi beszédet?

Figyelt kérdés
2018. máj. 17. 21:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%
#9: Meséld már el hogy miért jó olyan dolgokat építeni, amik semmi anyagi hasznot nem hoznak, csak a pénzt viszik? (pl. stadionok)
2018. máj. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

#12


Tudod egyáltalán mi az az üveghíd amiről beszélünk?

Mert nekem nem úgy tűnik.

2018. máj. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
59%
#13: "Eddig az volt a bajotok, hogy miért stadionok épülnek" erre reagáltam. Tehát szerinted jó, hogy számolatlanul épülnek a stadionok?
2018. máj. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%

"Tudod egyáltalán mi az az üveghíd amiről beszélünk?"

Jó, hogy te ilyen tájékozott vagy, és a nonstop ittléted mellett, még üveghidakat is tudsz bambulni. Hidd el van akinek erre nincs ideje, mert van akinek dolgozni is kell ebben az országban.

2018. máj. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Engem inkább az érdekel, hogy ezt a 8 éve tartó és még 4 évig borítékolható ámokfutást túléli az ország?
2018. máj. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

06:04


Tudod viccesek az ilyen kirohanások, hogy "nonstop ittléteddel" és hasonlók.

Honnan tudod?

Csak nem azért mert végigolvastad ugyanazokat a kérdéseket amiket én, hiszen ha láttad a válaszaimat ott akkor el kellett olvasnod a válaszokat is????

Vagyis maradjunk annyiban, hogy te többet vagy itt, több idődet töltöd el ezzel a fórummal, mint én.

2018. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy igen, képzeld pontosan tudom milyen üveghídról van szó.

Ugyanis a pályázat tervének napvilágra kerülésekor ott voltunk éppen a környéken. Érdekelt mi ez, utána néztem, utána olvastam. Informálódtam mielőtt véleményt alkottam róla.


Neked sem ártana meg ha megpróbálnád.

Kevésbé látszik tőle butának az ember, mintha hasonlókat ír róla, mit tetted.

2018. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ilyen mértékben elvakult szavazókkal a háta mögött abba sem bukna bele, ha nyíltan lopná ki a szemüket.
2018. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!