Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar emberek már annyira...

A magyar emberek már annyira liberálisak, hogy a szemükben egy szurikáta élete többet ér mint egy emberé?

Figyelt kérdés
Több olyan népszerű kommenttel találkozott az ember a napokban ahol azt firtatják, hogy a gyereket halálra kell verni aki a földhöz vágta az állatot. Ráadásul nem kevesen írtak hasonló dolgokat. Sokan azon a véleményen vannak, hogy halálbüntetést érdemelne a gyerek.
2018. máj. 18. 17:31
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
37%
Baromi érdekes, hol van ez a rengeteg lelkes állatvédő, amikor a vadászok büszkén pózolós képeket raknak ki az általuk megölt halott állatokkal?!... Annyira álságosak vagytok, hogy az félelmetes!
2018. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
33%
Hozzáteszem, a vadászok SZÁNDÉKOSAN gyilkolnak állatokat! Nekik szabad? Vagy mi a helyzet a disznóvágásokkal?!...
2018. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
60%

Azért ne emeljétek már piedesztálra azt a taknyost!


Mellesleg szerintem általánosságban nem ér többet, de az ilyen hülye gyerekek később akár egy embert is a "földhöz vághatnak". Főleg ha most nem fogják neki tudatni, hogy tartsa a hátát a tetteiért, főleg ha felnőtt lesz.

2018. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
21%
De a vadhusi meg a disznóhusi is finom :)
2018. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
24%

Szerinted milyen ember lesz ebből a gyerekből ha már most ilyen?

Megölni nem kell, de egy jó nagy verést nagyon is megérdemel. Elvett egy életet. Ráadásul szándékosan, úgy, hogy kizárólag ő a hibás. Ezért egy jó 5 perc verés simán kijár.

2018. máj. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
88%

Többen említették a vadászokat.....

A vadászokkal nincs gond amíg célzottan ölnek. Tehát ételért, szörméért, túlszaporodás miatt.

Viszont az ilyen kibaxott Semjén Zsolt féle sportvadász faxfejeket ott helbyen agyonlőném azzal a saját puskájukkal. Sportból ölnek. Mert ebben örömüket lelik..... Na én meg ebben lelném örömemet.

2018. máj. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
86%
Ennek mi köze van már megint a liberalizmushoz, te majom?
2018. máj. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
53%
Belinkelnél pár ilyen "halálra kell verni" és "halálbüntetést ..." hozzászólást?
2018. máj. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
87%
Ha erdekel utolso itt a kommentek kozt az elso oldal vegen van egy aki azt kivanja hogy legyen rakos... azert az sem kutya...
2018. máj. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
29%
Engem nem az dühít fel, hogy meghalt egy állat. Viszont ez a gyerek bottal piszkálta, nem simogatni akarta. Én voltam gyerek és el tudom képzelni, hogy ez tipikusan az a kis szemét fajta, aki tönkreteszi 20 másik gyerek iskolai éveit azzal, hogy ő a nagymenő és a többit cseszteti, megveri. Az ilyen viszont tényleg jobb lenne ha valahogy megszűnne, hogy a 20 másik nyugodtan élhessen.
2018. máj. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!