Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol lehet Fideszes bérkommente...

Hol lehet Fideszes bérkommentelőnek jelentkezni?

Figyelt kérdés
Hol lehet jelentkezni, mennyi munkát igényel ez, és mennyit lehet vele keresni?

2018. máj. 19. 21:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, minden egyes kommenteddel még jobban megerősíted, amit a sekélyes, korlátolt proli világnézetedről írtam.:D Szerintem ne égesd magad tovább.
2018. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nincs ilyen munka, de ha mégis, és te rátalálsz a munkaadóra, írj nekem is. Szabadidőmben, a munka mellett (ha kevés az ügyfél) örömmel trollkodnék pénzért. Más pártnak nem vállalok bérkommentelést, csak akkor, ha ötször annyit fizet mint a fidesz.
2018. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

#20: "Jellemző a sekélyes, korlátolt proli világnézetre, hogy ha valaki más véleményt hangoztat, akkor csak hülye lehet vagy pénzért teszi.:D"

Hát erről a fideszesek tudnának mesélni, sorosbérencezés ugye ugye.

2018. máj. 23. 11:35
 24/29 anonim ***** válasza:
91%
Ha megtalálod hol lehet jelentkezni bértrollnak, akkor dobj egy privátot. Én is szeretném a munka mellett csinálni.
2018. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
76%

A helyi Fidesz szervezeteknél kell pl. belépned a pártba. Ott, miután eltöltöttél valamennyi időt és aktívan részt veszel a közösségben - ez főleg választások előtt sűrűbb - és megbízható tagjává válsz a kormánypárti aktivistáknak, előbb-utóbb benne találod majd magad egy levelezőlistán, vagy egy személyes egyeztetésen, ahol instrukciókat kapsz a közösségi hálókon való tennivalókról. Pénzt nem tudom hogy kapsz-e érte. Szerintem azt nem, pénzt elsősorban a kifejezetten "profi" álhírgyártó-megosztó oldalaknál kapnak emberek, pl. tőlünk délre a volt jugó területeken vannak szakosodott irodák ahol az orosz fake-news tartalmakat lövik és terjesztik ipari mennyiségben a világhálóra. Kegyetlen sokat keresnek vele ott egyesek, volt erről egy hiteles képes riport is valamelyik TV csatornán korábban.

Amúgy pl. ha fideszes környéken - ami ugye elég sok van - van egy minimum normálisan működő vállalkozásod, akkor mostanság érdemes a fb-on aktívan fideszesnek lenni, posztolgatni, stb.... A barátaid idővel letiltanak, de cserébe lehet hogy beesik pár önkormányzati vagy hasonló megrendelés.

2018. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Èn felvennélek, se amatőr vagy

A bérmunkás béekommenteljen ne válogasson a pártok közt.

Majd én szólok, mijor hol a piac.

A bèrkommentelő, ha van ilyen alapból senki, a neve mwg KUSS

2018. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
65%

#17 Hát ez elképesztő :D egy 888-as cikkel akarod alátámasztani az igazad :D ilyen öngól még nem volt :D

Ha csakugyan hazudott Szávay, akkor hol a fidelitasos kislány feljelentése?

2018. júl. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"Hol lehet Fideszes bérkommentelőnek jelentkezni?"


Az MSZP-nél. Esetleg a DK-nál. Ezt csinálják több mint 60 éve, van gyakorlatuk a médiában!

2018. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A kérdező már bárkinek kinyalná a seggét! Ez talán még a liberálisoktól is lejjebb van! :)
2018. okt. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!