Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes média miért kerüli...

A fideszes média miért kerüli a kórházi várólistak kérdését? Egy fideszes oldalt se láttam ahol erről lenne szó.

Figyelt kérdés
2018. máj. 19. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Mi a kérdésed a kórházi várólistákkal kapcsolatban?

Nem vagyok fideszes média, de kíváncsivá tettél mit hiányolsz tőlük.

2018. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pl a kormány hogy vélekedik erről? Mi a megoldás?
2018. máj. 19. 23:27
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Szépen rövidülnek, én ennyit tudok.

Én se értem, mit kérdezel, vagy állítasz.

2018. máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

van itt pár cikk


[link]


[link]


[link]

2018. máj. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

"Szépen rövidülnek, én ennyit tudok."


Lehalnak róla az emberek mire sorra kerülnének, hogyne rövidülne.

2018. máj. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

A középső linken van egy tavalyi cikk, ami szerint rövidülnek ugyan, de a várakozási idő mégis nő...


Szerintem a "javulás" egyik oka az lehet, hogy sokan inkább elmennek magánrendelőbe, mintsem hónapokat vagy éveket várjanak. Meg persze az sem mindegy, hogy milyenek a körülmények. Szóval aki megteheti, inkább fizet egy privát orvosnak/rendelőnek/kórháznak.


Ha meg nem műtétről van szó, csak sima vizsgálatokról, akkor pláne. Nálunk sok szakrendelésen kb. öt-tíz perc jut egy betegre - ennyi idő alatt evidensen nem kapja meg mindazt a tájékoztatást az ember, amit az eü. törvény szerint is meg kellene kapnia, ill. nem is foglalkoznak az orvosok igazán alaposan a beteggel. Szóval ha normális ellátást akar valaki, akkor megy magánrendelésre...


Én nem olvasok fideszes oldalakat, de teljesen evidens, hogy miért kerüli a témát: mert kellemetlen, számukra hátrányos. Így csak azok ismerik a negatív állapotokat, akiket érint, a többiek azt hiszik, minden rendben.

2018. máj. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Melyikek a fideszes oldalak?

Az újságok nem kerülik. A MagyarHírlap és a MagyarIdők kidobott jópár találatot, volt egy, hogy az Euban vagy hol 2-3. helyen van Mo. Gondolom egy Indexes megjegyzésre kerestek utána, mint már többször.

Az Indexen meg a Demokratán nem tudtam rákeresni, nem jött elő, ahova a keresőszót kéne írni.


DE volt beszélgetés a Káslerrel a tévében, és mondta, hogy az egyik fő témája a várólisták felszámolása lesz.


És tényleg, már megfigyeltem, hogy ahogy valaki főkormányember nyilatkozik, hogy mit fog csinálni, egyből ráugranak az ellenzékiek, hogy AZ a baj. És akkor utána veregetik a saját vállukat, hogy lám, hogy szóltak, használt a kritika.

2018. jún. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!