Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol áll Magyarország gazdasági...

Hol áll Magyarország gazdaságilag Európában hányadik helyen?

Figyelt kérdés
Hallom a sok reklámot hogy Magyarország jobban teljesít csökken a munkanélküliség stb a Fidesz mindent megtett és kíváncsi lennék mennyire volt hatásos mert én elhiszem nekik hogy mindent megtesznek Magyarországért!

2018. máj. 23. 11:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
50%
Közepesen fejlett gazdaságunk van,régiónkban jól állunk.
2018. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
52%

Mivel a külföldi gazdasági elemzők szerint Magyarország gazdaságilag növekszik, kifejezetten ajánlják a külföldi befektetők számára.

Ha kétségeid vannak keress rá, én nem teszem, mert nem tudom neked melyik a kompetens platform.

2018. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
63%
De gazdaságilag hogyan értve? Mert sokféle képpen lehet nézni a dolgot. A leggazdagabb EU tagállam pl.: Luxemburg, a legnagyobb gazdasága pedig Németországnak van
2018. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
57%

Erre általában az egy főre jutó GDP-t szokták felhozni, mint mérőszámot, sajnos a végéről nézve dobogós 3. helyen állunk. Legabb is a 2015-ös adatok alapján, lehet azóta Románia beért minket. Hátrább már csak Bulgária van.


A munkanélküliségi adatok erősen kozmetikázottak, mert nem csak a közmunkásokat számolják bele, de még a külföldön dolgozókat is.

2018. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
20%
Én nem tudom, de nem az a lényeg, hogy hányadik helyen; mert ha pl az egész Világon mindenkinek jól menne; utolsónak se lenne rossz lenni a sorban. Mert akkor jól élnének ott is, csak ők élnének a legkevésbé jól, őnekik lenne a legkevesebb bevételük a többiekhez mérten, de ha még ez is elégséges lenne, érted Szóval nem a ranglista a lényeg, hanem , hogy jól élünk-e, vagy nem jól. Szal, ha mindenkinek jól menne, akkor tök mindegy lenne, hogy ki lenne az utolsó.
2018. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
46%
Magyarországot ne Nyugat-Európai gazdaságokkal hasonlítsuk és ne is a Balkánnal mert egyik sem mérvadó. A szomszédos EU tagállamokkal kell összehasonlítani és ez alapján egyértelműen leszakadóban van.
2018. máj. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
igen jogos hogy többféle van akkor a GDP érdekelne az összes és az egy főre jutó és abban hogy állunk európa szinten.
2018. máj. 23. 12:22
 8/37 anonim ***** válasza:
50%

#2


Sajnos nem állunk jól a régiónkban!


[link]


[link]


(Már ha nem a Balkánt tekintjük a régiónknak hanem a V4-eket például...)

2018. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 szántóvető ***** válasza:
67%
összehasonlítgatni felesleges mert azzal nem lesz jobb.az életminőséget kell kielemezni:alacsony jövedelmek,fejletlen régiók,szar élelmiszerek a boltokban,még szarabb egészségügy,zűrzavaros oktatás,elnéptelenedő falvak,folyamatos elvándorlás.innentől fogva teljesen mindegy hogy hány országot előzünk meg nem?
2018. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
31%
Már ezerszer elmondtuk itt a gyakorin válaszolóknak: ha olyan jól megy Bulgária, Románia, Szlovákia szekere, akkor tessék kiköltözni oda. Csak nehogy 4 lábbal fussatok visszafelé...
2018. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!