Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok róla, hogy 17,5...

Tgt kérdése:

Mit gondoltok róla, hogy 17,5 milliárd forintot bukott az állam a letelepedési kötvényprogramon?

Figyelt kérdés

Miközben az a nyolc - köztük két offshore hátterű - cég, amit a kötvények értékesítésével bízott meg a kormány, összesen 156,2 milliárd forintnyi bevételre tett szert.


[link]



2018. máj. 25. 14:23
1 2
 11/19 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"és csak meghatározott körülmények között kaphatsz hitelt"


Itt a feltételeket az állam szabta, a körülményeket is ők alakították.

2018. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%

A Jobbik már kibocsájtáskor megmondta hogy gigászi bukta lesz és beledöglünk az adóba, mit csodálkozol?


Az már csak hab a tortán hogy interpol, és hasonló "soros" szervezetek körözési listáján szereplőket engedett be orbán, fegyverkereskedelem, diktátorok pénztárnokai, stb jöhettek be és még mi fizetünk nekik ezért.


Gratuláljatok a fűrernek

2018. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Csak úgy belegondoltam, milyen felháborodás lett volna, ha a Gyurcsány csinálja ezt...
2018. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%

"Ha hitelre van szükséged feltétlenül, hogy elkerüld a csődöt és csak meghatározott körülmények között kaphatsz hitelt, akkor azt kell felvenned, különben csődbe mész."


Először is nem tudtam, hogy 2013-ban csődközelben volt az ország.

Másodszor, ha én hitelt akarok felvenni, akkor nem keresek egy harmadik közvetítő felet, hogy megnövelje a költségeimet. Szerintem semmi sem indokolja a letelepedésí kötvény árusítási jogait egy harmadik félnek szervezzem ki, kivétel, főleg nem egy nem nonprofit vállalkozásnak kivétel, ha nem neki akarok hasznot hozni.

2018. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%

Le kellene csukni pár évre azt is aki kitalálta ezt a konstrukciót, meg azokat is, akik az államon nyerészkedtek több, mint 150 milliárd forintot.

Ennyire egyszerű.

2018. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem baj, csak a gyúrcsótánny be ne vezesse a 300ft vizitdíjat mer attól zabbos leszek.
2018. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%

#5


Haver. Ne csináld! Ez már kontraproduktív.. Ha fideszes lennék, már akkor is gyanús lenne, hogy te kivétel nélkül minden döntésüket megvéded, legyen az bármekkora agyrém. Néha bölcsebb dolog elismerni a hibákat, mint lemenni kutyába.

2018. máj. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de nem is az volt a lényeg, hogy az állam járjon jól...
2018. máj. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én abból cikkből egy szót sem értek, hogy lehet egy hitelfelvétel veszteséges?


A pénzügyi közvetítők meg nagyrészt adóparadicsomokban vannak

2019. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!