Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rendszer váltás óta mindegyi...

A rendszer váltás óta mindegyik politikus hazudik és lop jó ez így?

Figyelt kérdés
Reményvesztettnek látom a mi és gyerekeink jövőjét a FIDESZ csepegtet a népnek ezért sokáig ők lesznek hatalmon az ellenzék meg semmisítette önmagát
2018. máj. 27. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Gurcsányi kezdte.

Ilyen az élet isten nélkül. Ide jut a világ vallás, isten nélkül. Ez kellett nektek !

2018. máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a világon minden politikus hazudik nem Gyurcsán kezdte ő csak be vallotta
2018. máj. 27. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez így van. Nem, ez nem fog változni. Jó-e így? Maga a lopás nem jó, de ez nem ilyen egydimenziós, hogy csak ebből a faktorból leszűrd a következtetést.

Jövőt akarsz a gyerekeidnek: nyelvtanulás + külföld

2018. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#1: Ez a másikra mutogatás kb. óvodás módszer. Ha Gyurcsány lopott, akkor Orbánnak is szabad?


Jaa, hogy te csak Pozitív visszacsatol fideszes bértollnok vagy? Nem szóltam.

2018. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Kiindulsz egy téves állításból és siránkozol rajta.Nem igaz amit állítasz. Csak neked állítja minden politikusról az ellenfele, hogy hazudik és lop. Mivel jócskán van ilyen politikus is, ezért általánosítasz mindegyikre.

Az ország a vezetőit, politikusait maga szavazza meg. Én soha nem szavazok olyanra, akiről tudom, hogy hazudik és lop.

Te miért teszed?

2018. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Akkor miért szavazol a Fideszre?
2018. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
#6: "Én soha nem szavazok olyanra, akiről tudom, hogy hazudik és lop." Juj, azért ez "erős" volt. A hozzászólásaid alapján, nem vagy te ilyen gyermetegen naiv...
2018. máj. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!