Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ennyire utálja mindenki a...

Ha ennyire utálja mindenki a Fideszt akkor hogy lehet hogy még külföldön is rájuk szavaztak?

Figyelt kérdés
Rengeteg szavazatot kapott külföldön is aztán meg a Fidesz miatt van a kivándorlás de nem igaz mivel mindenki a Gyurcsány kormány alatt ment el van egy olyan sanda gyanúm hogy pár ember nem látja át rendesen a dolgokat.

2018. máj. 28. 00:16
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
#26: Annyit írtam, hogy 2011- ben oldottak fel a korlátozásokat a német és osztrak munkaerőpiacon, ami "felpörgette" az elvándorlast. Mi ebben olyan érthetetlen?egszűntek a korlatozások, azóta sokkal könnyebb "kijutni". Egyébkent en az ország nyugati szelen élek, innen rengetegen mentek ki ebbe a ket országba és nem annyira politikai okokból, mint a jobb lehetősegek miatt. Egyébkent ezt annak ellenére látom így, hogy egyszer szavaztam a Fideszre: meg 1990- ben. Meg mielőtt megkapnám, hogy "fidesznyik" vagyok.
2018. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
#26: Egyebkent az ENSZ szerint, Közép- Európában, még mindig nálunk a legkisebb arányaiban a kivandorlas:20180109_magyarorszagon_a_legkisebb_a_kivandorlasi_arany_kozep_europaban Szóval, ez nem "magyar probléma".
2018. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
2018. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
"nem magyar probléma"." teljesen iagzad van, ez a globlizacio. Egyebkent Magyarorszag eus viszonylatban pont közepmezönybe van kivandorlas es külföldu munkavallas szempontjabol, teljesen fölesleges nagy dobra verni, a regi eus tagallamok, tehat nyugat-europa allampolgarai is költözgetnek, dolgozgatnak mas eus orszagokban, es csak minimalisan kisebb mertekben mint a magyarok.Több millio nemet is a BENELUX allamokban, svajcan, Ausztriaban, meg Skandinaviaan dolgozik. Ami miatt erdekesebb a magyar es közep-keleti europai munkavallaok külföldi munkavalalsa, mert kb 10 eve kezdödött tömegsen, amikor elkezdtek megnyitni munkaeröpiacukat a nyugat-europai orszagok, mert egymas között mar evtizedek ota megnyitottak.
2018. máj. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Igen elhiszem hogy most is tart a kivándorlás de nagyon kicsi mértékben szinte hangyányi de ez egy természetes folyamat. Csak azzal szerettem volna megbizonyosodni hogy tényleg a Gyurcsány kormány alatt mentek el legtöbben mert Fletó ígért fűt fát meg hogy épít sok mindent pl 4 es metró aztán onnan hordták ki Demszkájjal a pénzt de semmit nem csináltak. Orbán viszont fejleszti az országot sokkal jobbak a bérek mint anno... Látom sok ember nincs felvilágosodva ezzel.
2018. máj. 29. 00:30
 36/42 anonim ***** válasza:
65%
"Csak azzal szerettem volna megbizonyosodni, hogy tényleg a Gyurcsány kormány alatt mentek el a legtöbben." Az nehez lesz, mert a KSH adatai sem ezt mutatják: [link]
2018. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
2006 2007 2008 2009 miért nincs benne? ne pártold fletót!
2018. máj. 29. 17:41
 38/42 anonim ***** válasza:
Ja, mert ha én kiállok pl. egy csornai szavazókörhöz és én választom ki, kiket kérdezek meg, akkor az majd biztosan reprezentálja az összes magyarországi szavazót, mi? :))) Ne legyetek már ennyire hülyék, gyerekek.
2018. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
#37: Kerdezd a KSH- t, amely talán mégsem "Soros- szervezet",ugye? Egyebkent eleg egyértelmű, hogy 2010 előtt jóval kevesebben mentek ki. És nem azert, mert Fletót védem, hanem azert, 2011- ben oldották fel a korlátozásokat, a nemet és az osztrák munkaerőpiacon.
2018. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
2010 után megduplázódott az elvándorlás, ami amúgy érthetetlen, hisz nagyon sikeres és gazdag és hihetetlen élhető az ország :D. A legnépszerűbb célpont a kezdetektől nyitott Anglia volt, szóval a német-osztrák nyitásra nehezen fogod az Orbán kormány szerepét. Ez mára valóban átalakult és Angliát nem rohamozzák hanem kifejezetten elfelé áramlik a magyarság, de ez az átalakulás a BREXIT után zajlott le, szóval megint nem foghatod más uniós országok kinyílására. A választások eredményére adott reakció sem testálható senkire Orbánon kívül és példa nélküli is, nem mondhatod, hogy minden választás után ez van. Persze van aki ezeket a tényket egyszerűen összerakja, csak mert nagyon magától érthetődik, valaki meg menekül a valóság elől.
2018. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!