Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert hiszik azt egyesek,...

Miert hiszik azt egyesek, hogy akik a fideszre szavaztak, azok csak a közmediabol esetleg a TV2böl tajekozodnak?

Figyelt kérdés
En szoktam nezni az RTL hiradot is, azert mert talalnak egy-ket velt vagy valos korrupcios ügyet vagy tulragoznak egy sajnalatos orvosi mühibat vagy korhazi hiannyossagot, meg keszitenek riportokat egy-ket szegenyebb települesen meg nem gyöznek meg, hogy a jött-ment ellenzekre szavazzak.
2018. máj. 18. 08:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Mert a fidesz a legtöbb szavazatot putris falvakból zsebelte be, ahol a migránsozáson kívül semmit nem ismertek az emberek.Kérdezem én! Egy olyan fideszes aki a kamerák előtt kijelentei, hogy írni olvasni se tud, az hogy az Istenbe szavazott? Undorító hányinger, és végtelenül gusztustalan, hogy ilyen emberek dönthetnek a sorsunkról.
2018. máj. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%

Mert egyszerűen nem akarják elhinni, hogy Magyarországon tömegével szavaznak emberek egy olyan pártra, amiről tisztán tudják, hogy velejéig romlott.

Én sem akarom elhinni, csak én sajnos tudom, hogy így van.

2018. máj. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
"Mert a fidesz a legtöbb szavazatot putris falvakból zsebelte be, ahol a migránsozáson kívül semmit nem ismertek az emberek.2 Ez nem iga több video is keszült, ahol az ilyen fallvakben elm ondjak az emberek, hogy miert szavaztak a fideszre amigransoazsin kivül is.Mert a fidesz a legtöbb szavazatot putris falvakból zsebelte be, ahol a migránsozáson kívül semmit nem ismertek az emberek.Kérdezem én! " Undorító hányinger, és végtelenül gusztustalan, hogy ilyen emberek dönthetnek a sorsunkról" Amikor az a reteg meg az MSZPt tamogatta, akkor persze neked se volt velük bajod, hogy szavazhatnak
2018. máj. 18. 08:15
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Te most 8 év fideszes kétharmados kormányzás után tényleg elkezdtél az MSZP-re mutogatni? Na le se tagadhatnád, hogy fideszes vagy. :D
2018. máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%

#1! Engem meg akkor kerülgetett hányinger, amikor penészes szakállú keskenyvállú belvárosi értelmiségiek meg panleprolik döntöttek a sorsomról, de lenyeltem. Ez a szabály a demokráciában, szokj hozzá.


Egyébként azért hiszik ezt az ellenzékiek, mert a pártjaik (főleg az mszp és a dk) nem kívánnak szembenézni a bukásban meglévő felelősségükkel, ezért az egyszerűbb utat választják, hogy mertamigránsozás, meg mertatévékettő...

2018. máj. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Alain Delon ***** válasza:
60%
Ezek a szavazók még az internetes álhírekből is szeretnek "informálódni". Van ilyen ismerősöm. Le is tiltottam a hírfolyamát a Face-en. Nagyon agyhalott.
2018. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
"román-ukrán ajkú "ősmagyar" szavazókat a költségvetésből buszoztatva segítségül híva 20%-al kétharmadot elérve a 21. században ámokfuthat! 1,6 milliovan több szavazatot kapott a fidesz az orszagos listan, mint a jobbik, az egyeni körzetek feleben 50% felett ert el a fideszes jelölt, ahol nem ott s sok helyütt 10-15%-kal kapott töbet, mint a többi jelölt,.. ekkroa fölenyt nem lehet meghozni par szaz vuszoztatott szavzaoval.
2018. máj. 18. 09:17
 8/20 anonim ***** válasza:
43%

Persze, hogy nem.

Nem tudják még saját maguknak se beismerni az igazságot.

Ilyenkor kitalálnak mindenféle hülyeséget

2018. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

Mert jóindulatúak és inkább butának szeretnék hinni a fidesz szavazókat mint velejéig romlott, korrupciótámogató, antidemokratikus csőcselének.


Az a helyzet hogy egy fidesz szavazóval nem lehet értelmesen, érveken alapuló vitát lefolytatni.


válaszaik:

emútnyócév (oké de melyik is?)

migráncsok (rendben van eu 1500 at akart orbán 23000 et betelepített)

soros (öhhhm az ugye megvan hogy a fél fidesz a CEU-n diplomázott soros ösztöndíjból?)

nem hagyunk az út szélén senkit( pont kezdődnek a kilakoltatások hisz megvolt a választás)


stb.stb.


nem akarják látni a tényeket mert "a viktor aszondta"

2018. máj. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%

Nos kedves ellenzékiek,

az hogy semmibe veszitek azt a 3M embert és lenézitek, továbbá sértegetitek -egybites proli, stb-, ezzel nem fogjátok magatokhoz dédelgetni őket.

Ezzel csak azt éritek el, hogy még nagyobb szakadás lesz a fideszes és ellenzéki szavazók között.

Az, hogy a pesti menyire értelmes azt inkább hagyjuk, éltem Pesten és sok ismerősöm van ott, de java része egy villanykörtét nem tud kicserélni, sötétek mint az éjszaka, -nem mind!, de sokan.

Hogy vidéken nincs TV ezt felejtsétek már el, kisvárosban élek és szinte mindenkinek >100 csatornája van.

a Pestiek mit néznek? nagyon sokan csak a reality show-kat, ezen szocializálódtak, -na ezért nincs eszük.

-Úgy fogalmaznék, hogy a pestiek java része egy liberális önpusztító melegek gyülekezete.

-Csak hogy finoman fogalmazzak.

2018. máj. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!