Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha napjainkban tartanák a...

Ha napjainkban tartanák a híres soproni népszavazást, szerintetek most is a Magyarországhoz tartozást választanák az ott lakók?

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Lehet nem. De meg tudom őket érteni. Sajnos ennek az országnak az identitása nem több, mint egy krumplileves
2018. máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
A mai ott lakók nem az akkor ott lakók. Az akkoriaknak szívük volt, a maiaknak egyre inkább csak pénztárcájuk. Ma valószínűleg nem a szív, hanem a pénztárca szavazna. (Hacsak a biztonság igény közbe nem rondít.)
2018. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Természetesen. Mi mást választanának?
2018. máj. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

Egyébként elmondok neked valamit. Én 35 éven át azért sírtam, hogy nincs elég pénzem. Most annyi pénzem van mint a szemét, tudod mi változott? Sokkal szarabbul élek. Kialvatlan vagyok, szét idegeskedem az agyam és rohadtul legem van mindenből, már az életkedvem is elment.

Kb magyarázd már meg nekem, ha Sopron pont a tetű osztrákhoz csatlakozik mi történik?

Pont ez, több lesz a pénze és szarabbul él.

2018. máj. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha megismetelnek Voralbergben az 1919es nepszavazast, hogy Ausztriahoz vagy Svajchoz szeretnenek tartozni, akkor szerinted mit valasztananak az ott lakok?
2018. máj. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Hát ha eszük van akkor ugyanezt. Nálatok az a baj, hogy titeket a pénz mozgat. Ember sohasem lesz belőletek.
2018. máj. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

*3

Csak nem soproni vagy?

2018. máj. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

Ha csöpp eszük volna, Ausztriát választanák. Ez a szép ország egy szemétdomb lett, amit mindig kiárusítottak idegen érdekeknek a hazaáruló helytartói, a Kun Bélák, Rákosik, Szálasik, Kádárok és Orbán Viktorok, hol a komcsik, hol a nácik, hol a posztkomcsik s..ggét nyalva.


Ötven évente jött max egy Bethlen, egy Nagy Imre, egy Antall, akik megpróbáltak valami más utat, nem is sokra vitték vele, jó, ha bele nem haltak...

2018. máj. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát, en Sopron mellett élek és már gondolkoztam ezen én is, de nem mernék egyértelmű választ adni. A fél város kijár ugyan Ausztriába, de ugyanakkor elég sokan beszélnek ellenszenvvel, vagy épp utálattal az osztrákokról.
2018. máj. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Ma? Mikor már a hihetetlen szegénység mellett az Orbán diktatúra is beköszöntött? Az, hogy biztosan nem az még hagyján. Hirtelen annyian jelentkeznének be Sopronba lakosnak, hogy a maradék ország kiürülne.
2018. máj. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!