Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tamogatnad Feher Anettkat az...

Tamogatnad Feher Anettkat az ellenzek közös miniszterelnök jelöltjenek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 29. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne? Ennél nagyobbat már úgyse tud zakózni az ellenzék, de hátha mégis, az meg állati vicces lesz :D
2018. máj. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amekkora kupleráj az ellenzék, tényleg ő lenne a legcélszerűbb jelölt!
2018. máj. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem támogatnám, bár elismerem, hogy a magyar politika történetének legnagyobb ideológiai prostituáltjánál, Orbán Viktornál ő sem tudna nagyobb k...rva lenni, ha megfeszül sem.


Nem valószínű, hogy az ifjúkomcsi KISZ-estől a neoliberális titán állapotán át a jobboldaliságig, majd az illiberalizmusig terjedő pálfordulás-skálát be tudná járni ugyanazzal a köpönyegforgató elvtelenséggel, mint a jelenleg regnáló elődje tette.


Azt mondjuk el tudom képzelni, hogy Orbán mintájára egyik nap a németeknek teszi szét a lábát, másik nap az oroszoknak, de hogy a Tienanmen téri mészárlás helyszínén kommunistákkal koszorúzzon együtt, az még Anettkától is elég durva science fiction volna. Kevés ember tudna épp ennyire gerinctelen lenni...


Szóval, vár a jelenleg regnáló politikai prostituáltnál alighanem még ő is sokkal jobb volna (ami nem nagy erény, tekintve, hogy talán maga fekete Pákó sem tudna ennél destruktívabb ámokfutást végrehajtani az ország élén), én a magam részéről mégsem támogatnám a jelölését.


Szerintem elég hülye pojácát megszavaztunk már, sokszor kisebbik rossznak gondolva, és sorra alulmúlták egymást, Orbán Viktor pedig valamennyit egyenként és együttvéve is.


És bár tény, hogy még Fehér Anett is egészen biztosan a "kisebbik rossz" volna a nemzet G.-jéhez viszonyítva, mégis, jó volna mostmár a kisebbik rosszak helyett igazán alkalmas miniszterelnök ennek a szétvert, tönkrevágott, szétlopott országnak, mielőtt teljesen bedől az egész!


Úgyhogy én azt javasolnám, ez egyszer ne a Gyurcsány-Anettka-Orbán Viktor nívó szintjén válasszunk utódot a magyar politika jelenleg garázdálkodó babiloni szajhájának, hanem lehetőleg egy valódi miniszterelnököt keressünk magunknak, aki először is épelméjű, normális ember!

2018. máj. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, az hatalmas buli lenne. Hat még akkor, ha Kelemen Anna és Cicciolina is csatlakozna az új "összefogáshoz"...
2018. máj. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Az meg ki a tököm?
2018. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát persze, amint támogatod, hogy szívműtétet hajtsak végre rajtad. Nem vagyok orvos, az utcasarkon végezném el, valaki majd csak segít, ha szükséges.
2018. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a kockafejű Anettka?
2018. máj. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Uhh, dehogy. Örülök, hogy rég eltűnt a köztudatból. Jó, hogy nem Kiszel Tündét ajánlgatod már.
2018. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!