Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják azt sokan,...

Miért gondolják azt sokan, hogy Lázár János jobb miniszterelnök lenne Orbán Viktornál?

Figyelt kérdés

Vagy, hogy Lázár János irányvonala jobb lenne? Miben? Vélhetően mit csinálna másképp?


Lehet az az oka, hogy az ellenzék szimpatizánsai is ezt kezdik mondani, hogy az ellenzék tevékenysége eljátszotta minden bizalmukat?



2018. máj. 20. 13:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Miben különböznek egyébként?
2018. máj. 20. 13:15
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Mazochista vagyok és ő jobban megalázna például azzal a kijelentésével hogy mindenki annyit ér amije van. Vagyis aki nem tud lopni vagy tisztességes munkásként nem is akar, az annyit ér mint gyárban egy csigafúró.
2018. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
22%
Ez a puszta valóság,sajnos !!! O.V. Apja Párt tikár volt, Ő KISZ titkár, egyben besúgó, A CEAUSESCU rendszerben szocializálódott, Apja gyakran verte, kegyetlenül, megrugdosta, O.V. mondta magáról, hogy skrizofén hajlamai vannak, nézz utána, van fenn az Interneten videó,amin elmondja ezeket, nem én találtam ki !!! Minden igaz amit leírtam, ugyanazt a módszert használja amit a Ceausescu család, annakidején!!! Ezektől is csak úgy lehet megszabadúlni, ahogy a Ceausescu családtól ! Sajnos !!!
2018. máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Többet lop.
2018. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

Minden művelt ember szokta magáról mondani képes beszédként, hogy skizofrén érzései vannak bizonyos helyzetekben, csak a nagyon buták vették ezt orvosi jelentésnek. :)))


Még butábbak azok, akik azt hiszik, hogy Orbán Viktor a Caesecsu rendszerben szocializálódott... :)


Egyébként ez az egész csak a Fidesz-gyűlölők bomlasztási kísérlete, ha Lázár lenne hirtelen a miniszterelnök, akkor meg őt utálnák ugyanúgy.

2018. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
3%
ha nem lenne én akkor is rühellem.
2018. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Istenem, ezek az idióta klisék, olyan baromi fárasztóak... 5 évvel ezelőtti bírósági ítélettel cáfolt baromság Lázárról, Ceausescu-rendszer Magyarországon, stb, stb. Kik írnak ide, 12 éves kisegítő iskolások?? :D
2018. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%
szart szarra cserélni?
2018. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
Éppolyan szar, de legalább nem úgy néz ki mint akit az elmeosztályról engedtek eltávra.
2018. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
A ballibek most benne látják a messiást. Meg reménykednek benne hátha belülről bomlasztani kezdene, csak ugye nem valószínű, hogy fog.
2018. máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!