Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Srácok ha kiderülne hogy igaz...

Srácok ha kiderülne hogy igaz a soros terv amit a Fidesz mondott akkor 2022 ben is rájuk szavaznátok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Mi az, hogy kiderül? Nyílt titok. Egy milliárdos, aki abból él, hogy országokat tesz tönkre, szerinted bárkinek is jót akar?
2018. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Nem.


Nálam az agyamból még nem tolt ki mindent a "soros-terv". Szerintem vannak ennél sokkal égetőbb és fontosabb problémák, mint az egészségügy, az oktatás, a szabadságjogok, a bírói függetlenség, a túlzott adók, az eltűnő adóforintok (milliárdok). Javaslom neked is, hogy ne csak egy szűk aspektus alapján válassz pártot. Hidd el, hogy a migránsoknál vannak sokkal fontosabb problémák, amik valóban hatással vannak életünkre.

2018. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Létezik ilyen terv, de az nem Sorostól ered, ő csak egyik tagja annak a szervezetnek akik ezt kitalálták. Valóban van olyan terv, hogy Európát kevert lakosságúvá kell alakítani. Asszem NWO-nak is hívják "New World Order", magyarul új világrendet jelent. Amúgy nem hiszem, hogy annyira titkos, ha már pólókat is árulnak róla: [link]
2018. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Igaz a soros-terv: [link]

Éppen ezért nem szavazok a Fideszre, ugyanis a kommunikációval ellentétben szinte bárkit beengednek az országba, legyen az terrorista vagy csak egyszerű élősködő. Lényegében a soros-tervet hajtják végre.

2018. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 meszike91 ***** válasza:
6%
Én utálom sorost, mert a fifesz nevű korrupt, tolvaj bandát támogatta.
2018. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Létezik Orbán terv is. Orbán azt tervezi, hogy írástudatlan semmirekellő fialókezdvezményes csőcselékkel fogja benépesíteni az országot, de ne hagyjuk! Stop Orbán! Ne hagyjuk, hogy saját putrias képére formálja az országot.
2018. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még az sem derült ki, hogy soros létezik egyáltalán. Attól, hogy egy vén trottyot mutattak az M1-en aki a demeciától már épphogy morgott valamit az orra alatt, semmire nem bizonyíték.
2018. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. En egyszer(1990- ben) szavaztam a Fideszre, azóta keptelen vagyok rájuk tenni az ikszet. A stílusuk, a kanyarjaik, megnyilvánulásaik, stb., egyszerűen túlságosan taszító számomra.
2018. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!