Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a kuria jóváhagyta, az index javára döntött arról, higy a rendőrnek nem kell kitakarni az arcát a képeken? Egy retkes bűnöző képét (cikkben) miért nem teszik közzé ha a rendőrét igen?

Figyelt kérdés

#Hshsgsvsg
2018. máj. 30. 19:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ad egy példa.. :


[link]

2018. máj. 30. 19:48
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem majd egy törvénymódosítással helyreteszik ezt a dolgot. A rendőr nem azért megy rendőrnek, hogy telitegyék a képével a sajtót, akár később is alkalmat adva a bűnözőknek bosszúállásra és hasonlókra. Engem alapesetben nem érdekel a rendőr fizimiskája, amíg semmi extrát nem csinál, ez nem hírszolgáltatás. Nem tehet arról, hogy épp odavezényelték pl egy tüntetésre, ezt nem önként vállalta.
2018. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

mert a bűnözőknek csak jogai vannak, lásd drogárus vagy politikus...


a becsületes embernek meg csak kötelességei

2018. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%

Érdekel is a válasz vagy csak hőzöngeni akarsz?


Igazából nem lenne nehéz kiderítened, pár perc guglizás lenne az egész, akár le is írhatnám, de van egy olyan sejtésem, hogy nem fog tetszeni a logikája és lepontozol, pedig én csak válaszolnék a feltett kérdésre.

2018. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Én meg ezt az egész takargatást nem értem, magyar sajátosság, csak nálunk honos. Akár az európai akár az amcsi, afrikai vagy ausztrál sajtót nézem mindig mindenkinek ott az arca, bűnözőnek, ártatlannak, rendőrnek, mindenkinek. A fogyaztóvédelmi visszaélések elkövetőit is azonnal nyilvánosan kezelik minden országban, míg nálunk csak találgathatsz hol találta a nébih a rohadt sajtokat. Viszont ugyanekkor érdekes módon a külföldi hírekben szereplőket a magyar sajtó sem takargatja.
2018. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
Elgé kicsi az esélye, hogy mondjuk Ausztráliából beperel valaki egy magyar újságot.
2018. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Szánalmas.

Ahogy az egész index az.

2018. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
ne fédd ha Hitler még élt volna pár évet ilyen ma nem lenne
2018. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A bűnözők arcát nem kell kitakarni. A VÁDLOTTAK arcát kell kitakarni, az ÁRTATLANSÁG VÉLELME miatt, ugyanis ameddig jogerős bírósági döntés nem mondja ki, hogy bűnös, addig nem tekinthető bűnösnek. Megvádolni bárkit lehet, de hogy bűnös-e vagy ártatlan, azt egy per dönti el.
2018. máj. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Az hogy a kúriában sem ülnek már normális emberek.
2018. máj. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!