Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én nem értem?

Csak én nem értem?

Figyelt kérdés
Itthon az ellenzék nem akar betelepítést de brüsszelben mikor szavazni kellett a kvótáról akkor többen is a betelepítés mellett szavaztak főleg a DK sok.

2018. máj. 31. 09:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
40%
A baloldal hosszútávú célja a betelepítés, mert az idegenek balra szavaznak mikor x év múlva megkapják az állampolgárságot.
2018. máj. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
40%
1# jól leírta. Egy migráns nem fog soha egy migráció ellenes oldalra szavazni. Ausztriában a mostani jobbos kormány pl nyelvtudáshoz fogja kötni a segélyezést. Ez sem az osztrákokra nézve hátrányos. Amint tehetik ellenük fognak szavazni.
2018. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
54%

Csak Viktátor újmagyarjai hiszik, hogy ők jobber szavazók. :-DDDDD

pl. az ukránok, akik 100an vannak bejelentve egy házba Szabolcsban.

Meg kisbusszal hordták őket szavazni és kapják a nyugdíjat is ha elég öregek.

2018. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
Persze, mert itthon a közvélemény migráns ellenes, így nehezen szerezhetnének támogatót az által, hogy melléjük állnak. Na de ez csak a kommunikáció szintjén van így, mert minden korábbi esetben, amikor számított, a migránsokat és NGO-kat támogatták.
2018. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%

Nemcsak te nem érted, aki Fideszen nevelkedett, egyik se.

Betelepítést nem akarni és egy kezelési rendszert megszavazni (feltéve, ha jó), az körülbelül olyan, mint amikor a kertedben nem akarsz szemetet, de azért nem jársz ki minden órában tüzetesen körbenézni, és minden apró pihét likvidálni.

Egyszóval értelmet és mértéket vinni a tettekbe, nem pedig misztifikálni, összemosni és hülyeségeket gondolni.

2018. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%

"Persze, mert itthon a közvélemény migráns ellenes"


A magyar emberek nagyjából mindenkit utálnak saját magukon kívül, még a többi magyart is, úgy hogy nem meglepő, hogy a migránsokat főleg.

2018. máj. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
6#, mondj 1 Európai országot ahol örömükben tapsikolnak az őslakosok az afrikai migránsoknak! 😊
2018. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

Mert itt aztán kurrvajóó, elméssz a boltba és elvitték a háztetőt tűzre..

Ezektől kéne megszabadítani az országot elősször, mert a fekák nem akarnak idejönni...

2018. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
29%

"mondj 1 Európai országot ahol örömükben tapsikolnak az őslakosok az afrikai migránsoknak"


Nyugat Európában vagy 100 éve élnek nagy számban afrikai migránsok. A többségnek ezzel ott nincs problémája. Ahogy a hatos is írta a magyar ember a többi magyart is utálja, ezért tűnik innen úgy hogy biztos ott is így van ezzel mindenki.

2018. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
9#, akkora baromságokat írsz hogy hihetetlen. Kint élek Ausztriában, az utolsó választásról -ahol nyert a migránsellenes jobboldal- olvastam egy cikket. Arról volt benne szó hogy ha kivesszük a már állampolgár migránsok szavazatait és csak az echte osztrákokat nézzük, akkor valami 90%al nyer a jobboldal! Ennyire nincs bajuk a migrációval.
2018. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!