Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbikban ilyen kevessel...

Ha a Jobbikban ilyen kevessel a valasztas utan ekkora kaosz van, akkor mi lenne ha most ök lennenek kormanyon a többi ellenzeki parttal együtt?

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Alighanem ugyancsak káosz, de a "köbön".
2018. jún. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Eleve ha Vona marad, nem lenne ekkora káosz, valószínűleg akkor összeszedték volna magukat. Mint ahogy választás előtt se volt semmilyen káosz, csak aztán lemondodtt az elnök és szétestek. A fidesznél rosszabb biztos nem lenne.
2018. jún. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem Toroczkai akkor is platformot alapított volna.
2018. jún. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

2# miért nem lenne? Bevezették volna az alapjövedelmet? 😂😂

Kérdező, az lenne hogy nulla kapcsolatrendszerük lenne az EU felső vezetésével, senki nem figyelne rájuk és lefeküdnének az első többet licitálónak. Mint ahogy az elveiket is szavazatokra váltották.

2018. jún. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Eleve kérdés, hogy meg tudott volna-e alakulni ilyen koalíció. Inkább az olaszhoz hasonlatos káosz lenne, erős külföldi nyomásgyakorlással. (Melynek célja a Jobbik hatalomtól távoltartása lenne.)
2018. jún. 1. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Azt nem tudom, de diktatúraépítésre biztos nem futná az erejükből, mint egyeseknek.
2018. jún. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Mért hiszi azt minden fideszfanatikus ha a jobbik győz az azt jelenti hogy minden exmszmp pártal mint a dk-mszp-fidesz lepaktáltak volna?


a kérdésed is értelmetlen, ha győz a jobbik a fidesz lett volna az ellenzék te meg azt mondod most hogy kormányt alakít a legyőzöttjeivel?

2018. jún. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudok nem arra utalni, hogy én megmondtam a választások előtt, hogy a Jobbiknak vége.


Ez tudható volt, Simicska eszközévé tette Vona a pártot, de buktak, már nincs rá szükség többet. És igen, katasztrófa lett volna egy ilyen szivárványkoalíció, akkor most káosz lenne, és ősszel előrehozott választások.

2018. jún. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!