Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki korábban jobbikos volt,...

Aki korábban jobbikos volt, de most már nem az, meg tudja indokolni, hogy miért váltott?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy ők is baloldali párt lettek, de amennyire a választás előtt figyeltem őket és a kommunikációjukat, még mindig markánsan jobboldali-nemzeti pártnak tűntek. Semmennyivel sem liberálisabbak, mint amilyen a Fidesz volt mondjuk 2010 előtt, mégis akkor(és ma is) a Fidesz számított "A" jobboldalnak.

2018. jún. 3. 11:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
A Jobbik váltott, nem én.
2018. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj, ha te is egy széljobber szemével szemlélnéd, akkor neked is baloldali lenne a Jobbik.
2018. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
A Fidesz addig sulykolta az emberekbe a mi adóforintjainkon (Gyurcsány-Vona plakátok minden sarkon, ingyen osztogatott Lokál, M1-TV2), hogy elkezdték elhinni.
2018. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A Jobbik váltott értem, de miben? Mik voltak azok a lépések, amik neked nem tetszettek?
2018. jún. 3. 11:30
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Elég hosszú az út a Betyárseregtől és a Magyar Gárdától a Spinoza-házig, maradjunk ennyiben.:-)
2018. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

4.


Kezdjük azzal, hogy lefeküdtek Simicskának, aki maga is Orbán oligarchája volt. Onnantól kezdve miről beszél a Jobbik?


Folytassuk azzal, hogy kijelentették - elhangzott, nem lehet letagadni - hogy a korábbi "radikális" irányuk nem volt az igazi. Akkor melyik az igazi?


Ez már pont elég. Vesztett egy rakat szavazót, és most, legerősebb ellenzéki pártként is a szétesés szélén áll. Ezt mind előre lehetett tudni, én itt a GYK - n is leírtam.


Lehetett volna a Fidesz jobboldali ellenzéke, nem indult rosszul, egyszer átvehette volna a hatalmat, de a néppártosodás totális csőd, és mondom, ezt előre lehetett látni. És erre még rátett Vona "útkeresése", "allahozás" és a többi, nincs egy szál karakteres, tökös, belevaló arca, akik voltak, lassan otthagyták egyenként.


Vége van a Jobbiknak mert nincs hova lépnie, legyen megint radikális? Hova mozduljon? Még azt a potenciált sem tudja kihasználni ami most benne van erős ellenzéki pártként.


Bérunió meg ilyen hülyeségek. Semmi mondanivalója nincs a társadalom számára, csak "orbántakaroggy".

2018. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Az emberek váltottak, ezért váltott a jobbik.
2018. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
A nagymagyarokat a migránsozással megvette a fidesz. Röviden ennyi.
2018. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%

Kedves kérdező!


Én is jobbikos voltam és vagyok is. Nem fogsz normális választ kapni. Ezek az emberek túl korlátoltak, buták és agymosottak, hogy ezt megindokolják. Én is próbáltam már megtudni. Soha nem sikerült. Le tudják persze írni a Spinoza-házat, de azt nem tudják elmondani, hogy miben vállalhatatlan, amit Vona a Spinoza-házban mondd

2018. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

9.


Miért vállalható Simicska? Te ezek szerint okos vagy és széles látókörű. Áruld el, minek kellett összeállniuk Simicskával?

2018. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!