Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki korábban jobbikos volt,...

Aki korábban jobbikos volt, de most már nem az, meg tudja indokolni, hogy miért váltott?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy ők is baloldali párt lettek, de amennyire a választás előtt figyeltem őket és a kommunikációjukat, még mindig markánsan jobboldali-nemzeti pártnak tűntek. Semmennyivel sem liberálisabbak, mint amilyen a Fidesz volt mondjuk 2010 előtt, mégis akkor(és ma is) a Fidesz számított "A" jobboldalnak.

2018. jún. 3. 11:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
#9, nagyon korlátoltnak, butának és agymosottnak kell lenni ahhoz, hogy valaki ne legyen képben, mit szimbolizál a Spinoza-ház, miféle ideológiát képvisel a hozzá köthető szellemi holdudvar, és hogyan vélekednek, valamint kommunikálnak nemzetközi szinten is azokról az értékekről, amiknek a megőrzésére pl. a Magyar Gárda megalakult. Ha te nem érted, hol a probléma (és kiemelem, ideológiáról és NEM vallási-nemzetiségi hovatartozásról van szó), akkor a te készülékedben van a hiba.
2018. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

10, Simicska annyit nyilatkozott, hogy a Jobbikra fog szavazni. Nem volt rajta a listán, nem indult a választáson. Nem értem, hogy lehet valakivel összeállni, aki nem indul a választáson. Arról nem is beszélve, hogy Simicska honnan és hogy szerezte a pénzét... Te is pontosan tudod.

11, Hát te sem neveztél meg semmit... Semmi konkrétumot. Pont ez a lényeg... Mondtok ilyen idióta maszlagokat, de semmi konkrétum. Másrészt... Vona Gábor azzal, hogy szóba áll valakivel nem jelenti azt, hogy egyet értene vele...

Ajánlom a figyelmedbe a Day for Freedom rendezvényt, ami Londonban volt. Gyakorlatilag a muzulmánok ellen szerveződött az egész, és akik szervezték (a szólásszabadság jegyében) meghívtak egy imámot, aki végül nem lépett fel... Tehát van egy olyan dolog, hogy vitakultúra...

2018. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%

12.


Minden gyerek tudja, ki Simicska és, hogy a Jobbikot pénzelte. Úgy látszik, neked ez új. Ja, nem tudjuk honnan szerezte a pénzét, de akkor ezt az elvet alkalmazd Mészárosra is. Simicska az első Orbán kormány Mészárosa volt - gondolom, ma tudod meg ezt is.


Vegyük a Magyar Gárdától a Hanukázásig vezető utat, vegyük a bécsi gázspray osztogatást, az EU zászló égetést, a néppártosodásig. Egy kutyakomédia az egész.


Oda kerülnek, ahová valók. Már nincs visszaút, csak pár hülye hisz nekik.

2018. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%

#12, ÉN nem láttam TŐLED konkrétumot a Spinoza-ház szellemi holdudvaráról, sem arról, mi is hangzott ott el.:D Arról sem, hogy szerinted hogyan egyeztethető ez össze a Magyar Gárdát alapító Jobbik ideológiájával. Ne gyere nekem vitakultúrával, pont te, aki érvek helyett minősíted azt, aki neked nem tetsző szempontot hoz be a vitába. Ha te úgy értékeled, hogy Vona vitázni ment a szélsőséges liberálisok fellegvárába, kérlek, sorold fel.

1. mi volt a "vita" tárgya

2. milyen érvek, ellenérvek hangzottak el a résztvevőktől

3. mi volt a "vita" végeredménye, miben tudtak közös nevezőre jutni a felek és miben nem.


Lehetőleg forrással. Köszönöm.

2018. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%

14.


Más. Médiában elhangzott Vona szájából, hogy az LMP - vel és a Momentummal való együttműködést el tudja képzelni.


Ennyi. Ilyet nemzeti radikális nem mondana még elvi szinten sem.

2018. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%
Én is eddig jobban szimpatizáltam a jobbikkal, de ha elkezdenek nagyon a ballibekkel paktálni, akkor csak had menjenek a süllyesztőbe! A szavazóikat köpik szembe.
2018. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#10: Mert a politikához három dolog kell: pénz, pénz és pénz. Ettől függetlenül igaz, nagyot fordult a Jobbik.
2018. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!