Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar vidékieket miért...

A magyar vidékieket miért zavarja, hogy a nyugati hatalmas metropoliszokban sok a bevándorló és multikultúra van?

Figyelt kérdés

Zavarja a helyi vidékieket, falusiakat, hogy Londonban, Párizsban, Berlinben, Brüsszelben mennyi a bevándorló és már kialakulóban van (vagy akár már működik is) párhuzamos, multikultúra.

Nos erre azt tudom mondani, hogy nem kell olyan messzire menniük, mert Budapesten is már rengeteg kínai, arab, néger, roma él már, a budapestieket mégsem zavarja, hisz nem a Fidesz-re szavaztak, hanem a liberális ellenzékre.

A globalizáció az mindenhol a nagyvárosokat, a hatalmas metropoliszokat érinti. Egy magyar vidéki az miért nem a külföldi vidékkel hasonlítja össze a helyzetet? Külföldön vidéken szintén nincsenek bevándorlók, csak tiszta őslakosok élnek, csak emellett még fejlett is gazdaságilag, amit a magyar vidékről nem igazán mernék elmondani, sőt hát tudjuk mi a helyzet.

Szóval a lényeg, hogy a vidéki Fideszesek, miért ájuldoznak a külföldi nagyvárosok multikultúráján, ha egyszer úgyis vidékiek, miért nem a külföldi vidéket nézik?


2018. jún. 3. 14:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
50%
Nézd, azért mert teszem azt egy távoli nagyvárosban szmog van, és már Pesten is romlik a légminőség, attól még Mari néni Piripócson aggódhasson már a tiszta levegőért.
2018. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
40%

ezért mert vidéken nem az értelmiség él elsősorban, és nagyon befolyásolhatóak. Ha a tévé azt mondja, hogy hát igen, a "kannibál afrikai migránsok elárasszák" az országokat és ez milyen rossz, addig el fogják hinni hogy roszz. Persze ha nem csak a tv-ből, hanem a rádióból, újságokból, hirdetőtáblákról látják, hogy "aha, hát ez most rossz, haljanak is meg a migránsok" akkor el is hiszik, mert minden a fidesz meg a mutyi haverjai kezében van.

Azért is félnek tőlük, mert még sosem láttak olyat, hogy migráns. Mivel még nem láttak, mindent be lehet mosni a fejükbe

2018. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
46%
Mert azt mondják nekik az állampárttvk rádiók, újságok, hogy nekik rettegniük kell a magyarországon maradástól egyébként rettegő migráncsoktól, akiket a zördög (soros) kiüldött ide brüsszelből
2018. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
61%

Én egy vidékitől sem hallottam ilyet,vagy hogy ájuldoztak volna,pedig járok vidékre,vannak vidéki ismerőseim.

És honnan veszed,hogy budapestiek nem szavaztak a Fideszre,illetve honnan veszed,hogy a budapestieket nem zavarja a kínai,arab,néger,roma?

2018. jún. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
62%
Mert a schengeni szerződésnek köszönhetően bármikor beléphetnek majd Magyarországra. Egyet se akarok Magyarországon látni.
2018. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
53%
Vidéki vagyok és nem érdekel mi van a nagyvárosokban, amugy honnan hallodtad ezt?
2018. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
51%
100 év múlva nem csak délről, de északról és nyugatról is védeni kell majd a határt.
2018. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
57%

Vidék is tele van cigánnyal, sőt lassan már csak azokkal van tele. A legviccesebb, hogy ők is rendesen be vannak tojva a migránsoktól, miközben náluk rosszabb nem igazán van. Nem vagyok bevándorláspárti, de bármikor lecserélném őket nyugat európai arabokra, törökökre.

Ahelyett, hogy a Fidesz nyugatra tereli a figyelmet, inkább itthon kellene rendet tennie, különben tök mindegy lesz, hogy hány migráns jön az országba, mert Magyarország így is, úgy is megszűnik magyarnak lenni, ha minden marad így. Kár, hogy a Fideszt ez nem érdekli...

2018. jún. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
81%

"A magyar vidékieket miért zavarja, hogy a nyugati hatalmas metropoliszokban sok a bevándorló és multikultúra van?"


Ekkora baromságot rég olvastam itt, pedig ez nagy szó!


Vidéki vagyok (Solymáron élek) de a francot nem zavar, hogy másutt a metropoliszokban mi van. A Magyarországon élő, tanuló, dolgozó, beilleszkedő külföldiek sem zavarnak, míg nem ők akarják megszabni, hogy itt mi legyen.

Ti meg ha vegyülni akartok és nektek ez szimpatikus életforma, akkor nosza, lehet menni "barátkozni", de ne kényszerítsétek másokra is ezt.

2018. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
24%
Úristen, hogy ti mennyire hülyék vagytok. A Fidesz-féle propaganda (a komoly veszélyek nevetségessé tétele) zseniálisan célba talált.
2018. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!