Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye tisztában van vele...

Ugye tisztában van vele mindenki hogy egy bevándorló/migráns sem kíván Magyarországra jönni?

Figyelt kérdés
Szeretném látni ezen a portálon, így névtelenül milyen arányban vannak azok akik elhiszik hogy Magyarországra komolyan szeretnének migránsok letelepedni. Nincsenek ők meghuzatva, nem jönnek egy elmaradott, kelet európai országba, amiről nem is hallottak eddig. De sajnos ezzel senki sincs tisztában itt, elérte a kormány a célját, ebben az egyben minden egyes magyar egyetért hogy a migránsok ide akarnak jönni, meg kell akadályozni ezt, és azt hiszik ez egy valós probléma, pedig nem. (Fidesz szavazók, és nem fidesz szavazók egyaránt ahogy hallottam). De csak gondoljon bele: Ön, ha tegyük fel egy új kontinensre költözne, mondjuk az amerikai kontinensre, inkább az USA-ban, Kanadában (fejlett országokban), vagy inkább például Mexikóban telepedne le? Szerintem egyértelmű hogy mindenki jót akar magának, és a lehető legjobb helyre próbál menni. Csak átutaznak, nyugodjon meg mindenki, ide senki nem akar jönni önszántából, innen csak elmenekülnek, a magyarok is tömegesen mint látjuk. És nem kifejezetten erre a kormányra vonatkozik, az összes pártra igaz, ugyanis ez az a téma amiben -mint említettem- minden magyar egyetért, szerintem tévesen.

2018. ápr. 5. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
"Mi az, hogy nem jönnek migránsok? Majd akkor is ezt mondod, ha az anyádat megerőszakolják a migránsok, te hazaáruló?" Nagyjából idáig jutottam 3 év érvelés és magyarázat után.
2018. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Nyilvan van egy bizonyos szam akik ide szeretnenek jonni(pl aki VALOBAN azert jon mert kenytelen elmenekulni Sziriabol,annak teljesen mind1 csak ne a verfurdobe kelljen lennie.) , de tobbsegben az EUtol fuggne. En azt szeretnem tudni, hogy ki az aki elhiszi, hogy a komplett ellenzek lebontana a keritest (amit elsonek a Jobbik javasolt, de semmi baj xd) es beengedne azt a "sokmillio" meg "milliard" migranst.
2018. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Siralmas hogy ilyen sok funkcionális analfabéta aki elhiszi ezt a migráns lufit
2018. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Okoska!


Az egy dolog, hogy ők hol akarnak letelepedni. Azt mindenki tudja, hogy nem itt. Ott a gáz, hogy ezt nem ők döntik el. Egyrészt azért, mert az osztrákok és a németek is visszaállították a határellenőrzést, szóval most nem működik már az ami 2015-ben volt, hogy bejöttek, a másik oldalon meg kimentek. Hiába akarnak továbbmenni innen, nem fognak tudni mert az osztrákok nem engedik már őket. Ahogy mi sem. Hála Istennek. Másrészt meg akiket kvóta szerint elosztanak, azok oda mennek ahova küldik őket. Ha a kis Abdulnak azt mondják, hogy Magyarországra kell mennie, akkor Abdul hiába siránkozik meg lázad majd, hogy ő nem akar "egy elmaradott, kelet európai országba" menni, akkor is oda fog menni. Egyébként meg gyönyörű, ahogy a saját hazádról beszélsz. Ha szerinted Magyarország egy "elmaradott, kelet európai ország", akkor miért nem mész el innen a francba? Neked is jobb lenne, lehetnél te is bevándorló egy fejlett nyugati országban (mondjuk WC-t takaríthatnál mint a kivándorló magyarok 90%-a), nekünk meg nem kéne egy ilyen kis pöccsel egy országban élnünk. :D Mikor csomagolsz?

2018. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Hát akkor minek akarják iderakni őket?


Egyébiránt ha Nyugatra mennek én akkor sem vagyok nyugodt.

2018. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%
Talán nem vagyunk elmaradott ország?
2018. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7%
A kvóta azt jelenti, hogy a kérelmeket elosztják a tagállamok között, hogy ne egy ország hivatalainak kelljen minden kérelmet elbírálnia. Ez alapvetően okés lenne, csak a gyakorlatban az a baj vele, hogy az elutasított kérelmezők kiutasítása nem megy zökkenőmentesen. De elméletben lehetséges, hogy a Magyarországra kiosztott ezervalahány kérelemből mindegyiket elutasítja a magyar bevándorlási hivatal, a kérelmezőket meg hazaküldik. Semmiféle betelepítésről nincsen szó.
2018. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk néhány nagyon igénytelen / nulla IQ-s migráncsnak esetleg megfelelhet drága kis hazánk is.
2018. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

Tegyük fel, hogy neked van igazad és senki nem akar idejönni.


Akkor miért zavar annyira, hogy törvényt hoznának ellene, hogy kijelentik, nem engedünk be illegális bevándorlókat?

Akkor miért akarnak perrel, fenyegetéssel, zsarolással rákényszeríteni minket a kötelező kvóta elfogadására?

Akkor miért tiltakoznak odakintről a ballibek a kerítés ellen?????


Ha az én házam olyan ótvar, hogy senki nem akar belemenni - akkor kit érdekel, hogy mekkora kerítéssel akarom megakadályozni, hogy bemenjenek?

Egyszerűen kikerülik és kész, nem????


Pontosan a nagy tiltakozás, kényszerítősdi bizonyítja, hogy igenei van mitől tartani és igaza van annak, aki ezeket a tiltásokat akarja.

2018. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen kérdező azzal szinte mindenki tisztában van hogy nem mi vagyunk a célország. De ti is felfoghatnétok már smit a négyes szépen leírt. Ha mindenáron ránk akarják őket erőltetni kénytelenek lesznek maradni ha segélyt akarnak kapni. Beengedni nem kehet őket mert márbtovább nem tudnak menni. Kitoloncolni nem lehet a saját országuk nem fogadja őket. Stb. Kicsit kérdező ti is végiggondolhatnátok ezeket a dolgokat ha én hajlandó vagyok elismerni nem mi vagyunk a célország.
2018. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!